Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem állandóan a NET-en lóg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem állandóan a NET-en lóg és idegen nőkkel beszélget. Szerintetek megcsal, vagy ez teljesen természetes a mai világban?

Figyelt kérdés

2014. máj. 9. 10:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
Nem csal meg, csak szeretne. De ne aggodj, nem fog neki osszejonni :)
2014. máj. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem az, legalábbis nálunk nem. Egyikünk sem csetel idegenekkel a neten. A barátainkkal beszélgetünk vagy egymással.
2014. máj. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Már az nem természetes a mai világban, hogy annyira ráér, hogy van ideje ilyesmire, főleg, hogy családos ember... Nem lehet leterhelve a munkahelyén... De úgy tűnik te sem fárasztod le eléggé. Szerintem néha add a kezébe a felmosóbotot, vagy a porszívót, hogy ne unatkozzon annyira!
2014. máj. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%

Menjen akkor hozzàjuk. én nem tudom mi van a mai pasikkal, komolyan! Mire jo ez?

Sajnos megcsalhatja, rengeteg szemét lotyo van, akik nös pasikra vadàsznak, ezért is hanyagolom magyarorszàgot, mindig volt ott minimum egy csaj aki bele akart piszkitani az életembe.

2014. máj. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
Kommunikációhiánya van és ennyi.Valószínűleg nem tud veled kimerítően csevegni és hiányzik neki.
2014. máj. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Facebook. Ki mennyit enged meg a tarsanak a facebook-on?

A felesegem csinalt egy accountot ugy 2-3 eve. Eppen otthon volt a nagy depresszios unalmaban. Persze csak a lanykori nevet irta ki. Mivel nekem akkor meg nem volt accountom, ezert nem is nagyon tudtam rola. Aztan beesett neki egy udvarlo, chatelgetes, stb. Borult a bili es mi a valas kozelebe kerultunk.


Azota a helyzet rendezodott. En meg megkertem, hogy irja mar oda az en nevemet is -hogy X-ne-, ha mar az en felesegem.


Mondjuk direktebben mondtam, hogy (ha az en felesegem, akkor mutassa, hogy hozzam tartozik, ha meg nem akar az lenni, akkor mehetunk kulon is. De az en felesegem nem fog a face-en ugy lenni, hogy tessek "lehet loni, szabad preda" vagyok.)


Erre rakott most ki fotot kettonkrol, meg kiirta, hogy X-ne.


Tul eroszakos voltam? Mennyi engedheto meg?

2014. máj. 9. 11:16
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

6 kinek mi köze ahhoz, hogy milyen családi állapotban van?Az értelmesebb emberek nem kifelé nyomja, hogy házas, hanem megéli.

Úgy leugatnám azt a férfit, aki nekem megpróbálná az akaratát nyomni, hogy a büdös életbe meg nem merné említeni a témát. Valami nem tetszik, kívűl tágasabb. Ezer meg egy nő van a világon, lehet menni. De nehogy már egy felnőtt embernek megpróbálja valaki megszabni mit tehet, és mit nem-a hét vicce.

2014. máj. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nincs neked senkid, akinek leugasd fejét!!!
2014. máj. 9. 11:37
 9/14 A kérdező kommentje:

Szia! Szükségem lenne használt viseletes bugyikra vagy szexnél elhasznált óvszerekre. Valamelyiket tudnál? Megvenném őket.



Kíméljen meg az ilyen privátoktól aki küldte!


Én tudom, melyőtök volt!

2014. máj. 9. 11:39
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

Most miért másoltál be ide egy korábbi kérdést? :S

Feleség vagy férj vagy? :S

Vagy csak szórakozol?

2014. máj. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!