Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az itt jelen levő külföldön...

Az itt jelen levő külföldön dolgozó családfők közül (akiknek a családjuk itthon él, de csak 3-4 havonta találkoznak), a kinti fizetésének ki, hány százalékáért költözne haza és vállalna Mo. -on munkát?

Figyelt kérdés
Pl. a 90% azt jelentené, hogy eddig keresett külföldön havonta 200 ezer forintnak megfelelő összeget (persze euróban), de most hazajönne, hogy itthon dolgozzon havi 180 ezer Ft-ért.

2015. okt. 30. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Én kint kerestem havi 7-800 ezret és hazajöttem havi 200 ezer forintért mert fontosabb volt a család mint a pénz.
2015. okt. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én csak gondolkodom azon, hogy elmegyek külföldre. Sajnos egyre erősebben (bár én családostól indulnék neki).

2500 eurós fix jövedelem várna rám az itthoni, nettó 165 ezrem helyett.

Azt mondom, hogyha megkapnám a jelenlegi fizetésem bruttóját kézbe, akkor én már elégedett lennék és nem mennék el. Ez viszont elég esélytelen, ennyi többlet terhet a cég nem tud magára vállalni és nem is hibáztatom érte őket. Kicsit fáj látni a bérpapíromon, hogy mire mennyit vonnak le mindenféle adók címén.

2015. okt. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Külföldön élünk évek óta ..A legjobb döntés volt ,hogy eljöttünk Magyarorszàgról .Nàlunk a haza nem földrajzi helyhez kötött .Kijöttünk ,berendezkedtünk ... A gyermekünk már itt jàr iskolàba.Itt vagyunk otthon ;) ! Nem mennénk màr vissza Magyarorszàgra !!! Persze làtogatóba igen ,azt szoktunk is ...de mindig örömmel jövünk haza vàlasztott hazànkba ,s örülünk hogy gyermekünket egy sokkal élhetőbb orszàgban nevelhetjük fel !
2015. nov. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a csaladom nem jott volna velem, ki se jottem volna. Olyan munkaert ami nem fizet annyit hogy ki tudj venni egy normalis lakast, nem eri meg kimenni.


Amugy a mostani fizetesem kb 65%anal kezdodik az amiert hazamennek.

2015. nov. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Netto 200 - bol én màr ugy élnék itthon mint kint 1200 eurobol.szoval ennyiért hazajönnék
2015. nov. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!