Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyák, hogy fogadnátok ha egy...

Anyák, hogy fogadnátok ha egy 15 éves és egy 25 évessel van együtt?

Figyelt kérdés

Az az igazság hogy füllentettem anyámnak mert nem engedte volna meg ezt a kapcsolatot... és már el akar jegyezni most mit tegyek...

KÁR VOLT HAZUDNOM :( így utólag bele gondolva...


2015. okt. 30. 19:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%
Gyerek, másik felnőtt. Nem fogadnám örömmel!
2015. okt. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
Istenem,ez az őszi szünet...
2015. okt. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Mire akar eljegyezni egy gyereket????

Az eljegyzés azt jelenti,hogy házasságot,családot akarok,amire te nem vagy még érett nagyon nem.Majd egy jó 10 év múlva.

Valld be anyádnak a kapcsolatot,ne hazudozz,de a palinak is mond meg hogy lassítson kicsit.Hidd el ha 18-20 évesen gyereket szülsz nagyon bánni fogod hogy elkapkodtad.

2015. okt. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%

Kamu a kérdés, vagy a 25 éves gyökér nem normális.

Mit akar egy 15 éves csajtól?

Én, hogy fogadnám?

Kapásból kiverném 2 fogát a nem normális palinak.

Ez beteg dolog.

Mégha 17-18 lenne,dehogy még eljegyzés,meg esküvő is!?

Viccnek is gyenge.


F

2015. okt. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
79%
Ez egy kamukérdés.
2015. okt. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
28%

Nem örülnék neki, rögtön azon gondolkodnék, mi a baj a sráccal! Ez 10 év 5-6 év múlva már nem lesz sok, de most még az. Ahogy előttem már írták, az egyik gyerek, a másik felnőtt.

Nem hiszem, hogy bevenném a szerelmes férfi szöveget.

Vagy ki akarja használni a lányt szexuálisan (és emiatt az eljegyzéses mese is).

Vagy valami baj van vele, hogy csak gyereket talál maga mellé partnernek.

Gondolom, beadta a kiscsajnak, hogy komolyabbnak tartja a kortársainál, ő meg bevette...

Az én lányom szerencsére ilyen korú férfival egyelőre nem állna szóba, a barátja csak 2,5 évvel idősebb nála, még ezt is nehezen nyeltem le, de rendes srác, na meg emékeztettem magam arra, hogy 16 évesen az első barátom szintén 18 volt.

De 15 és 25? Nem vagyok a tiltások híve, de szerintem ha nem hallgatna a józan észre, egy jó ideig csak nálunk találkozhatnának, ebben a korban természetesen ottalvás nélkül!

2015. okt. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%
25 éves FÉRFI (aki már dolgozik) mit akar egy 15 éves KISLÁNYTÓL (aki még tanul)?!
2015. okt. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%

Anyád akar eljegyezni?????


Vége lehetne már az őszi szünetnek...

2015. okt. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ha elég érett vagy már 15 évesen, akkor talán még nem is akkora gond, de feltétlenül beszélj anyukáddal, és az eljegyzéssel is várjatok még.
2015. okt. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
52%

:) Mondj nemet.

Milyen retardált egy 25 éves, aki gyereket akar eljegyezni?

Meg dugni akar a beteges lelkével.

2015. okt. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!