Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg megszólni való dolog...

Tényleg megszólni való dolog független, gyermektelen húszas éveiben járó nőnek 2 gyermekes férfival együtt lenni?

Figyelt kérdés
Természetesen a férfi már elvált, de nem a nő miatt.
2015. okt. 27. 09:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem.

De ki szólja meg és miért?

A férfi családja? Exe? Nekik senki sem lenne jó.

A nő családja? Gondolom, csak féltik a nőt.

Idegenek? Na velük meg nem kell foglalkozni :)

2015. okt. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%

Erősen beleszólni ebbe nem lehet, de nem érzem durvának azt, ha húszas nő közeli barátai, szűk családja finoman tanácsolják, hogy ne vesztegesse az idejét 2 gyerekes férfira, mert ilyen jellemzően már nem akar családot, sőt egy nő mellett sem akar hosszabb ideig kikötni, csak pár évig az idejét rabolja.


20-on éves gyermektelen kicsit jobb nőnek (külső és belső értékek összességében) szerintem is butaság még ekkora kompromisszumot vállalnia. Azt mondjuk meg tudom érteni, ha egyszerűbb nő örül, ha sikeresebb 2 gyerekes elvált férfi pár hónapig, vagy évig kényezteti.


38F

2015. okt. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

Eleve úgy gondolom, hogy söprögessen mindenki a saját portája előtt.

Ha komolyra fordulna a kapcsolat, azt érdemes átgondolni a nőnek, hogy a férfi gyermekei folyamatosan jelen lesznek az életükben. (Kérdés persze az is, mennyi idősek.) Ez akkor szokott gondot okozni, amikor megszületik a közös gyerek, kevés nő tud mindenféle rossz érzés, féltékenység nélkül osztozni más nőtől származó gyerekekkel az apán.

2015. okt. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, az unatkozó pletykás vénasszonyok körében persze, de azoknak minden más is megszólni való, mert jobban telik a várakozási idő az orvosnál, ha valakin köszörülik a nyelvüket.

Normális ember meg tudja, hogy más párkapcsolata az a más dolga, és nem az övé.

2015. okt. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%
#2, tudod a számítás, meg a szerelem az két, gyökeresen eltérő dolog. Láss minket, én voltam 33, a párom 17 - és 18. éve vagyunk együtt...
2015. okt. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
Komolyan olyan helyen vársz erre komoly választ ahol a válaszadók nagytőbbsége totálisan gyerekellenes és félmilliós fizetés alatt nem vállalna gyereket?
2015. okt. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nem megszólni való dolog. Két felnőtt ember magánügye.
2015. okt. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

Az első hozzászóló remekül összefoglalta a dolgokat, ennyi :)

Semmi kivetnivalót nem látok benne, akár rövid-, akár hosszútávra terveznek. Felnőtt emberek, ő dolguk s nem látom, mi rosszat tesznek vele...

2015. okt. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Ha jobb nem jut neki....
2015. okt. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
38%

Csak akkor, ha a nő áskálódik a gyerekek ellen és uszítja a férfit hogy kevesebbet fizessen meg ne találkozzon velük meg húzogatja a száját ha mernek az apjukhoz látogatóba menni.

Akkor jogosan szól bele a család, hogy ezt nem kéne a gyerekekkel tenni....

Egyéb esetben magánügyük mit csinálnak.

2015. okt. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!