Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hagynak békén?

Miért nem hagynak békén?

Figyelt kérdés

Állandóan piszkál a környezetem, hogy vékony vagyok, pedig tökéletesen érzem így magam. (162cm vagyok és 39kg)

21L... mindenki foglalkozzon a saját testével szerintem...



2015. nov. 2. 19:19
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
85%

Mert kórosan sovány vagy, amibe bele fogsz halni.

Mellékesen pedig ijesztő a látványod, ha úgy tetszik, vizuális környezetszennyezésnek minősülsz.


Ez elég indok?

2015. nov. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
68%
Amikor a kérdező nem reagál semmire, az mindig kamu. Ez is. Kapjon minden rokona szuperrákot.
2015. nov. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim válasza:
60%
Csak mert vékony nem feltétlenül anorexiás! Hogyha, direkt nem eszel és azért vagy ilyen csak akkor baj. Van aki hiába eszik vagy próbál híznj nem tud. Én is hasonlóképpen vagyok, de én elkezdtem rendszeresen edzeni és így sikerült pár kilót felszednem izomból amitől legalább szép alakom lesz ,és most így jelenleg 43 kg vagyok,neked is ajánlani tudom ezt. De ha te így érzed jól magam akkor oké, csak tényleg figyelj oda, hogy a megfelelő vitaminokat bevidd a szervezetedbe. 19/L
2015. nov. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
86%

En is lefogytam hjrtelen 44 kilora 165 centi vagyok. Egy betegseg miatt. Eszre sem vettem magamon. Beletelt par honap, miutan valoban szembesultem a betegseg tunetevel! Etvagyam rendesen van, jelenleg hizokuran vagyok. De tenyleg nagyon nagyon vekony vagy. Nezegess magadrol fenykepet.

En is jol erzem magam mostmar, mert tudom, hogy kezelem a betegsegemet (pajzsmirigy). Nem erdekel, ki mit mond, meg akkor is ha azt allitjak, hogy anorexias vagyok illetve hogy hanytatom magam, amibol egyik sem igaz. De valamiert az embereknek kenyelmesebb a kotekedes.

Vizsgaltasd ki magad!

2015. nov. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
67%
14: neked oka van, és jó egészséget kívánok. A kérdező simán anorexiás.
2015. nov. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
49%
Koffffi Traktoros Feri 😊
2015. nov. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Nem vagyok anorexiás, sosem voltam több 42kg-nál. Egyszerűen mostanában nem bírtam annyit enni mint amúgy (stresszes időszak). Viszont nem fogok emiatt aggódni, majd visszajön az a pár kg, ha már újra visszaáll a rend. Szimplán zavar, hogy már egyből mindenki ezzel nyaggat. Boldog párkapcsolatban élek (üzenném annak, aki szerint egy normális férfi nem kezdene ilyenekkel). A normális válaszokat köszönöm...
2015. nov. 2. 21:51
 18/34 anonim ***** válasza:
81%
Nekem a szuleim es a nagyszuleim is eleg vekonyak, szikarak. Igy ertheto. De egy vervetelre minimum elmennek. Persze ez a te eleted.
2015. nov. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
88%

Harapós Pogi

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 19:55

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Miért nem hagynak békén?

"Hat Bocsi de ez nem piszkalodas....de gondolom csinos sem vagy ezzel a 39kg-ál, ez apszorut nem egészséges!! Ha szandekosan nem eszel mert te igy.."

Az üzenet szövege: a kurv.anyádat fikázd te mocskos dfagadt kurv...!!!!!!!!!!4



Tessek ezt kaptam a kedves kerdezotol privátba....!

2015. nov. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
78%

Nemcsak a fizikai testeddel van baj, hanem a mentalitásoddal! Először menj pszichológushoz.

Egyébként nem hiszem el, hogy boldog párkapcsolatban élsz. Aki boldog, az elégedett saját magával. És amit az előző írt, az alapján nagyon is frusztrált vagy. Az idegesség az alultápláltságból is jöhet.

2015. nov. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!