Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem hagynak beken reggel?

Miert nem hagynak beken reggel?

Figyelt kérdés

Reggel sose hagynak beken. Folyton beszelnek hozzam, kerdezgetnek, hogy mit csinalok delutan, stb...

nem ertik meg, hohy en reggel egy roncs vagyok, fel se fogom amit mondanak. Es hiaba szoltam mar neik, nem erdekli oket.... es meg engem b@sznak le, ha nem csinalok meg valamit, amit reggel mondtak....


Bocs a hibakert, csak telorol irok


16/L


2011. júl. 14. 09:00
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
36%
Hát pedig, szokj hozzá, ha lesz egy munkahelyed, ahova be kell érned 8-ra, ott is hozzád fognak szólni.
2011. júl. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
39%
Ja! És ha kaptál anyucitól apucitól egy netezni képes telefont, meg gondolom mást is szoktál kapni, akkor talán erőt vehetnél magadon.
2011. júl. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 A kérdező kommentje:
Az teljesen mas. Pl ha suliba megyek semmi gaz, mert keszulodhetek egyedul, senki se szol hozzam es a buszon is folytathatom a felebredesi idoszakot. Igy mig beerek magamhoz terek. De itthon felkelek, lejovok tevezni es nem hagynak beken fel orora se
2011. júl. 14. 09:09
 4/56 anonim ***** válasza:
84%
Tipp: beszéld meg velük előző este a másnapi programot. Ha reggel "roncs" vagy, nyilván te sem akkor találod ki, hogy délután mit csinálsz, szóval elmondhatod előző este is. Esetleg hozzátéve, hogy reggel sajnos nem vagy igazán topon (sokan vannak így), így ne számítsanak arra, hogy a reggel megbeszélt dolgokra emlékezni fogsz. Így nem olyan színezete van, mintha ki akarnád húzni magad a tennivalók alól, vagy a beszélgetésből, de megértetheted velük, hogy reggel hagyjanak békén.
2011. júl. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon jó helyzetben vagytok ti (és valamikor én is voltam) mai gyerekek. A nyári szünet jobbára a lazsálásról, lógásról szól. De tudod te, h miért alakult ki, h nyári szünet van? Azért mert régen ilyenkor a gyerekekre is szükség volt a földeken és márr hajnalban indultak, estig dolgoztak. Inkább adj hálát, annak, h a 21. században élsz, amikor csak egy-két jelképes dolgot kell megcsinálnod és semmi mást. Ne legyél lusta, mert később beledöglesz a napi 8 órába.
2011. júl. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:

Nem vagyok.lusta. mindent megcsinalok itthon raadasul egesz nap itthon vagyok barmikor tudnel beszelni veluk. Nem ertem miert muszaj ebben a fel oraban.


Amelyikotok meg sajnalja tolunk a szunetet az nem volt diak??

2011. júl. 14. 09:14
 7/56 A kérdező kommentje:

Probaltam mar szepen mondani nekik, de nem hasznalt. Sose figyelnek arra akit mondok


A vicc az hogy anya is ilyen reggel...

2011. júl. 14. 09:16
 8/56 anonim ***** válasza:
84%
A szüleid véletlenül nem dolgoznak? Talán ők reggel tudnánka veled beszélgetni, amit gondolom szeretnének, mert szeretnek téged. Kamasz vagy, ezért érzed hogy mindenki téged b@szogat. Majd kinövöd.
2011. júl. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
51%
Te most komolyan ilyeneken hisztizel? Nagyon remélem, hogy egész életedben nem lesz ennél nagyobb problémád...
2011. júl. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:
Amugy a telefont meg a sajat penzembol vettem...
2011. júl. 14. 09:18
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!