Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hagynak békén?

Miért nem hagynak békén?

Figyelt kérdés

Állandóan piszkál a környezetem, hogy vékony vagyok, pedig tökéletesen érzem így magam. (162cm vagyok és 39kg)

21L... mindenki foglalkozzon a saját testével szerintem...



2015. nov. 2. 19:19
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
84%
39 kg ekkora magassághoz, naaagyon kevés. Ha stressz miatt nem eszel, az sem normális, tehát minimum mentális problémád van, nem vagy anorexiás, mert nincs baj a testképeddel ezek szerint, viszont valami baj lehet, ha csak azért nem eszel mert stresszes az élet. Engem gyerekkoromban apám kínzott, mégis ettem mint a motolla. Szóval valami gebasz odabent biztos van és nem a súlyod lesz a legfőbb gondod.
2015. nov. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
30%

Kérdező, érdekesmód még mindig nem reagáltál arra a kérdésre, rendszeresen menstruálsz-e :)

Egyébként szerintem elég sokat elárul az egészséges testsúlyról az, hogy 50 kilogramm alatt nem lehet vért adni.

2015. nov. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
63%
kedves utolsó: bár a kérdező súlyát én sem tartom egészségesnek,de sosem haladtam meg az 50 kg, közelébe sem jutottam,de havim az túlságosan is volt
2015. nov. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: az 50 kilónak a menstruációhoz nem sok köze van, a két dolgot teljesen egymástól függetlenül írtam. A kérdező súlya már kórosan sovány, ilyen állapotban elég gyakori tünet az amenorrhoea, azaz a menstruáció teljes hiánya.
2015. nov. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
11%
fúj de csúnya lehetsz.rádásul még alacsony is vagy ,kb mint egy tízés úgy nézhetsz ki.
2015. nov. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
0%
tízéves
2015. nov. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Én 165 centi vagyok és míg nem jégkorongoztam addig 55 kiló voltam, most vagyok 60 kilós, és így mondom azt hogy jó súlyban vagyok.

Veled egyidős vagyok, nem piszkállak, félre ne értsd, de a 39 kg kevés. Legalább egy 10-essel többnek kellene lenned.

Ha jól érzed magad, nem baj, de szerintem kezdj el valamit sportolni, bár egyenlőre ne intenzíven.

2015. nov. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
74%

Kép nélkül konkrétan nem tudok véleményt mondani. Tetszenek a vékony lányok, de így kissé talán kevésnek tűnik.

Az aggódás és piszkálás között pedig van különbség. Lehet csak segíteni akarnak, te pedig ellenkezőleg fogod fel.

Egy normális ember, ha egy másik ember egészsége, vagy testi állapota van kockáztatva, akkor megpróbál segíteni. Valahogy ez természetes reakció, szerintem

2015. nov. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Eszerint sovány vagy. Nem csak vékony, hanem sovány is.

www.testtomeg-index.b74.hu/index.php

Szóval szerintem csak aggódnak érted, és nem is feltétlenül piszkálni akarnak, csak neked úgy jön le. Amúgy én nem tom. Nem tudlak pontosan magam elé képzelni. De mondjuk lehet, hogy nem is eszel eleget vagy nemtom.

2015. nov. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
29%

Tőlem egy rossz szót nem kapnál ha jól érzed magad így sza.... le h mit mondanak.

Inkább ilyen legyél mint túlsúlyos van egy ismerősöm olyan 140-50 kiló.


20 percet nem tud sétálni mert esik össze, nem dolgozik mert a buszmegállóba nem tud lemenni.

Am meg az emberek mindig piszkálják azt aki v h más.

Nekem am a kövérekkel sincs bajom csak az már elég gáz ha WC-re se érsz ki időben.

2015. nov. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!