Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te miből élsz? Van gyereked?

Te miből élsz? Van gyereked?

Figyelt kérdés
tisztességes úton keres pénzt? mindegy, hogy € vagy $

2015. nov. 5. 17:20
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
94%
Tanárnő vagyok, egyedül nevelem a gyerekemet.
2015. nov. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
8%
Nevetséges 8/7ember ügyvéd vagy jogász bohócok vagytok de az is aki ezt elhiszi.
2015. nov. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
61%
Árulja már el valaki,hogy miért lettem lepontozva,amiért otthon dolgozok,és jól keresek?A kérdésre válaszoltam,közte volt,hogy tisztességes-e,válaszoltam.Nem publikus,de akkor rendben brókerkedés.De az tényleg érdekes,hogy csak a jogászok,ügyvédek vannak felpontozva.Persze,majd pont ők gyakoriznak itt,ugye?Elmehettek a pics@ba!
2015. nov. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
17%
legalább még valaki észrevette köszönöm
2015. nov. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
80%
Nincs fenn a kérdésben, hogy mennyit keresel, de meg kellett osztanod. Bármibe lefogadom, hogy remegve vártad, hogy lepontozzanak, hogy kiakadhass.
2015. nov. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:
61%

Jelenleg htb vagyok, gyesen.

Előtte szinte csak akasztott ember nem.

Hivatalosangol cukrász, de a vendéglátóipar jött be inkább.

Ha minden összejön, januárban pultos/felszolgáló leszek, plusz mellé szeptembertől iskolás (kell az érettségi).

A férjem sorvezető-gépbeállító, jelenlegi fő kenyérkereső. Hivatalosan ő is cukrász.

Hogy miből élünk ezen felül: alkalmi-időszakos munkák, kert (ami ott kinő azt már nem kell megvenni), állataink vannak, saját, tehermentes ház.

Két gyerkőc van. Őt és egy éves kislányok.

2015. nov. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
19%
Kutyát nem érdekli a véleményed,tudod az olyan,mint az ánusz.Mindenkinek van,de senki nem kíváncsi a másikéra.Mellesleg az € vagy $ mi szerinted?Mindeg,itt biztos,hogy a fele sem ügyvéd azoknak,akik annak állították be magukat.Én legalább igazat írtam.
2015. nov. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
82%
grafikus vagyok. egy gyerekem van. (euro)
2015. nov. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
89%
Én sminkes vagyok és maszkmester.Fotós mellett dolgozom.Nincs gyerekem.
2015. nov. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:
71%
Ja,még annyit,hogy csak azért lettem lepontozva,mert kiírtam azt is,hogy jól keresek.Ha annyit írtam volna,hogy otthon dolgozok,nincs gyerek,akkor biztos fel lennék.Ez az irigység,a GYK és Magyarország!
2015. nov. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!