Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzed, hogy a megfelelő...

Úgy érzed, hogy a megfelelő emberrel élsz együtt? Mindig rá vártál? Ő a nagy Ő?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg megalkuváson alapszik a kapcsolat? Jó vele, de... lehetne rosszabb is...


Érdemes továbblépni csak azért, mert hiányérzeted van?


2014. márc. 11. 17:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
87%

az első 3 kérdésre igen a válaszom.

A továbblépés függ attól mivel kapcsolatban van hiányzérzeted!

2014. márc. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Jó neked :) Sok boldogságot!


Eleinte én is ezt hittem, de évek múlva már kételkedem...

2014. márc. 11. 17:56
 3/31 acelsziv ***** válasza:
93%
maximálisan
2014. márc. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
93%

Nem.

Az első években úgy volt, aztán már nem.:(

A továbblépés azért még messze van, de van hiányérzetem nagyon sok dolog tekintetében, sok mindent kaptam régen a férjemtől, amit ma már nem kapok meg, míg én sokáig ugyanazt adtam, ami jó volt neki is.

De természetesen ettől ezerszer rosszabb emberek és házasságok vannak. A miénk olyan, hogy azért nem kell egyből válni, de lenne sok minden, amin jó lenne javítani. Én nagyon sokat próbáltam tenni, tettem is ezért a kapcsolatért, néha volt foganatja, néha nincs neki, de hát tényleg, lehetne rosszabb is.

2014. márc. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
90%
Igen, Ő a megfelelő ember , a Nagy Ő, nagyon-nagyon szeretem, és ő is engem, erről minden nap biztosít. :) Mindíg rá vártam, és 7 év várakozás után meg is érkezett, rám talált :) Igen, érdemes tovább lépni, soha ne legyél a saját boldogságod ellensége. Ha nem érzed jól magad egy kapcsolatban, abből ki kell lépni.
2014. márc. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
79%

Én olyan valakivel élek, akiről tudom, hogy nagyon szeret engem, mindent megtesz értem, és ha eljön az ideje, nagyon jó apuka lesz.

Egyedül a rózsaszín köd hiányzik. Hogy ő-e a nagy Ő? Nem. A nagy Ő három éve hagyott el, majdnem belehaltam, de most már akkor se mennék vissza hozzá, ha ő könyörögne. A párommal mellett sokkal boldogabb, kiegyensúlyozottabb életem van, mint életem szerelme mellett lehetne. És ez nekem fontosabb a nagy szerelemnél.

Igen, egy kicsit megalkuvás ez az egész, de hát az élet a kompromisszumokról, a "valamit valamiértről" is szól.

2014. márc. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
93%
Igen, ő a megfelelő ember, de nagyon sajnálom, hogy nem találtam meg a megfelelő időben (20 évvel hamarabb), és nem neki szültem a gyermekeimet. :( Vele minden tökéletes! Anno még nem gondoltam, hogy ilyen is létezhet!
2014. márc. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos nem, pedig ő lehetne a tökéletes, de egy kis bibi és borul minden :(
2014. márc. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
87%
Vegyes. Ő a nagy Ő, nagyon összeillünk, a legnagyobb szerelem eddigi életemben, összetartozunk, nehezen tudnám elképzelni az életem nélküle, mégis vannak problémáink, amiket még nem sikerült mind megoldanunk, ezért időnként elbizonytalanodom.
2014. márc. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
23%
minden létezhet,csak nem kell mindenkinek széttenni a lábatokat,tanuljátok megbecsülni az olyan férfit,aki a tűzön is képes átmenni értetek.De persze hiába mondom ezt,fel sem tudjátok ésszel fogni a dolgot :D.Ja,hogy mennyit vártam? semennyit,mindig tudtam mikor meddig,és hol kell keresgélni.
2014. márc. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!