Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te miből élsz? Van gyereked?

Te miből élsz? Van gyereked?

Figyelt kérdés
tisztességes úton keres pénzt? mindegy, hogy € vagy $

2015. nov. 5. 17:20
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
6%

Hiába sírsz be,minden igaz amit irtam!

Szerencsétlen csoró családba születtem,ahol nem tudtak előre nyomni se pénzzel,se szülői segítséggel!

Magyarországon nehéz érvényesülni,Ők is kinnt vitték valamire...

2015. nov. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
18%
Nem rosszindzlatból mondtam én is hasonló helyzetbe vagyok mondjuk csak 19 leszek
2015. nov. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
60%
Most nem tudom, hogy minden ügyvéd a gyakorin lazít-e, a szakmunkások meg dolgoznak, azért nem írnak, mert ha egy földönkívüli olvassa a topicot, annyit lát, hogy a magyarok mind jogászok, orvosok, mérnökök, vagy semmit sem csinálnak, és milliókat keresnek.
2015. nov. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
95%

Annyira unom már ezt a "Magyarországon nehéz érvényesülni" dumát...


Én se születtem jómódú családba, a szüleimnek se volt anyagi hátszelük, amit elértek, a maguk erejéből rakták össze, itthon. Én voltam az első diplomás a családban, diákmelóztam az egyetem mellett, hogy a többiekre is jusson keret, aztán a két tesóm is elvégezte az egyetemet.

Ketten orvosok vagyunk, egy pedig mérnök. Jó anyagi körülmények között élünk, itthon, minden bevételünket leadózzuk, és se tesómnak, se nekem nincs szükségünk hálapénzre.

A rinya nem megoldás semmire.

2015. nov. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
6%
49-es az orvosok és az ügyvédek a legbeképzeltebb diplomások!Az én diákéveimben minden más volt,nem volt diákmunka,manapság minden 3.fiatal egyetemre, főiskolára jár,régebben minden 100.kB ennyi a különbség!!!!
2015. nov. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom, miről beszélsz, uttsó, '86-ban kezdtem az egyetemet. Tény, hogy akkor még nem diákmunkának hívták az állandó éjszakás, részmunkaidős nővérmelót, a nyomdai éjszakai műszakot, filmekben statisztálást stb.

Egyetemre, főiskolára is be lehetett jutni, ha nem a fenekedet vakargattad a középiskolában, lényegesen olcsóbb volt a kollégium és a diákétkeztetés, mint most. ezt onnan tudom, hogy a gyerekeim is folytatták a családi hagyományt, ti. hogy nem sírunk-rívunk, hanem komolyan vesszük a dolgainkat, és teszünk a céljaink eléréséért.

Nevezhetsz beképzeltnek, ha jólesik, ettől nekem nem lesz rosszabb - neked viszont talán jobb.:-)

2015. nov. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
61%
Nem értem, hogy egy olyan kérdésre hogy miből élsz és van- gyereked, hogy lehet lepontozni olyan válaszokat hogy ez vagy az a munkám , nincs vagy van gyerekem. Ki az a hülye aki itt lepontozgat?
2015. nov. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
73%

En is jogasz vagyok, ferjem epitesz, kellemes fizetessel.


Gyerek remélem a szerdai inszeminacio utan pocakban

2015. nov. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
88%
Jé, hová fajult ez a kérdés. Ennyi szerencsétlen, irigy embert, te jó ég. Ha valakit az megnyugtat, én azért érek rá ide írni most, mert beteg a gyerekem és itthon vagyok vele. 1. vagyok, aki igen, továbbra is ügyvéd.
2015. nov. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
97%

54 es vagyok es igen jogasz. Elkuldjem a diplomam masolatat?


Tappenzen vagyok itthon unatkozom, bar munka kozben is van idom -igaz joval kevesebb- netezni.

2015. nov. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!