Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Romokban az...

Mit tegyek? Romokban az életem,19 évesen terhesen.

Figyelt kérdés

Szóval együtt élek a pasimmal, több mint 3 éve együtt vagyunk.

Amúgy is sokat veszekszik, viszont most terhes lettem azóta mégtöbbet veszekszik és most állítólag már csak kényszerből van velem, és ki akar dobni! Szóval mehetek vissza szegény anyám nyakára, pedig neki sincs sok pénze. A plána az hogy pár hónapja még a barátom mondta hogy gyereket akar..

Olyanokat mondd hogy nem bír elviselni meg minden.. Nagyon kivagyok most, egyfolytába sírok, én nem ilyen életet akartam a gyerekemnek .

Van egy macskám akit mindennél jobban imádok, de anya nem engedi hogy a cicát vigyem magammal, panelba pedig régebben is úgy lakzunk...

Most is végigsírtam ezt bánatomban!

Valakinek valami ötlet hogy mihez kezdjek?

Napokkal ezelőtt még azt mondta szeret.. de nem hiszek neki. Sose puszil meg, nem ölel át, szexet meg plána nem akar.

Szóval menjek az utcára terhesen.


2015. nov. 6. 18:05
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
42%
Nos én is ehhez hasonló szerelemgyerek voltam.Ha jót akarsz magadnak meg a babádnak add örökbe születése útán,te pedig kezdj új életet.Nagyon fiatal vagy még az élethez.
2015. nov. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
24%
"Szóval menjek az utcára terhesen." - Nem, először szüld meg a gyereket és add örökbe rendes, felelősségteljes embereknek. Utána menj az utcára egyedül :)
2015. nov. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
SOHA nem adnám örökbe a gyerekemet!
2015. nov. 6. 18:14
 4/34 anonim ***** válasza:
63%
Szegény baba.
2015. nov. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
59%

Tipikus esti polgárpukkasztás.


És most válaszold azt kérdező, hogy te örülnél a legjobban ha kamu lenne, és hogy kívánod hogy én ne kerüljek ilyen helyzetbe. A megszokás hatalma.

2015. nov. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
18%
macskával nem foglalkozhatsz terhesen, mert nagyon veszélyes az embrióra, észkombájn.
2015. nov. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Mekkora szemetek vagytok! Rengeteg családtag van aki majd segít! semmit nem tudtok rólam, és teljes szívemből fogom szeretni a babámat is!!
2015. nov. 6. 18:17
 8/34 A kérdező kommentje:
Nyilván van annyi eszem hogy nem azzal szórakozok hogy kamu kérdéseket gyártok.. pont az érdekel a legkevésbé.. és igen kerülj ilyen helyzetbe utána magyarázz...
2015. nov. 6. 18:19
 9/34 anonim ***** válasza:
25%
ugye melózol és megvan a 2 éves munkaviszonyod és kapsz gyedet/gyest és miegyebet? ja hogy nem??? akkor add örökbe szegény gyereket, hogy normális életet legyen
2015. nov. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
74%

Sajnálom azt, ami történt veled kérdező, de azért legyünk őszinték. Aki 19 évesen összeköltözik a párjával, az számítson arra, hogy a kapcsolat nem biztos, hogy örökké tart. Hiába vagytok régóta együtt, ennyi idősen gondolom nincs meg az a stabil anyagi háttér, amire gyereket lehet vállalni. És abból, ahogy a párod bánik veled, nekem inkább 16 évesek felelőtlen kapcsolata jut eszembe, nem pedig nagykorú emberek többéves, komoly párkapcsolata.


- Védekeztetek egyébként? Az, hogy ő azt mondta, gyereket akar, milyen hatással volt a terveitekre? Terveztétek rögtön a gyereket?

- Dolgozol, van jövedelmed? "Párod" dolgozik, van jövedelme?

- Hol laktok? Odaköltöztél hozzá, vagy közösen béreltek/vettetek egy lakást? Kinek a nevén van az ingatlan?


Na jó, ezek a kérdések másodlagosak, elsősorban arra érdekelne a válaszod, hogy mégis milyen alapon esel teherbe egy olyan kapcsolatban, ahol három év alatt, élettársakként sem sikerült eljutni arra a szintre, hogy kommunikáljatok a problémáitokról?

2015. nov. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!