Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák! Akik terhesen maradta...

Anyukák! Akik terhesen maradtatok egyedül, hogyan alakult az életek?

Figyelt kérdés
Mi a helyzet a gyerekkel, az apukával, a családdal. Hogyan alakultak a dolgaitok?
2015. júl. 17. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szia bocsika e nem honapos kismami vagy?
2015. júl. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Szia. Pokoli nehéz volt a terhesség lelkileg. Apuka nagyon hamar eltűnt az életünkből, semmilyen kapcsolatot nem tart azóta sem a gyermekkel. Tartásdíj miatt másfél évig pereltem azóta fizet rendesen. Így 3 év elteltével van egy rendes párom aki sajátjaként szereti a lányom. Akik nem ismernek minket azt hiszik ő az Apja. Esküvőt tervezünk. A múltat nagynehezen sikerült magamban lezárnom és tudomásul venni, hogy másokat nem változtathatunk meg. Amit ők csinálnak az az ő felelősségük amit meg mi az a miénk...dióhéjban ennyi
2015. júl. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó vagyok (2) egyik kérdésedre elfelejtettem válaszolni: az apuka családja még nem is látta a gyermeket. Nekünk az a család nem létezik. Az én szüleim rajongásig szeretik az unokájukat és én is imádom a kislányom
2015. júl. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%

Szia! anyukám 12 hetes terhes volt mikor megtudta hogy kismama és ép válófélben volt! Csúnya volt a dolog, apám új nője rávette arra hogy tagadjon meg ezért hurcolásztak mindenféle vérvizsgálatra hogy bebizonyosodjon apám lánya vagyok és járjon gyerektartás (28 évvel ezelőtt)! Amikor anya megtudta hogy vár engem felhőtlenül boldog volt. Azt mondta ép ésszel nem tudta volna végigcsinálni az egész válási mizériát ha nem lett volna valaki (én) aki erőt ad neki! Az egyetlen rossz az volt mikor a szülőszobára sorra mentek az apukák az anyukákhoz virággal meg minden, na akkor sírt is szegénykém :(. Anya és apa helyett volt 3 anyám (anya+nagyi+dédi), de ehhez képes nem voltam elkényeztetve. Születésem után egy évvel újra férjhezment, de nem sokáig tartotta boldogsága 5 év múlva elvitte a nevelőapámat a tüdőrák :(

Voltak még próbálkozási de egyik sem volt igazán sikeres. Én felnőttem rendesen egyetemet végeztem. Apámmal 16 éves koromban találkoztam először, de nem tartjuk már a kapcsolatot, mivel nem jött el az esküvőnkre sem, gondolom annyira nem érdeklem , de már ő se engem. A gyerektartást a 3 életévemtől (így szabta meg a bíróság, mert állítólag míg anyámmal együtt élt 7 évig annyit tolt a házba meg mindenbe hogy azt 3 évi gyerektartás kiváltja) köteles volt fizetni míg le nem diplomáztam. Van egy féltesó aki sztem mindig is utált de már ezt sem veszem a szívemre. A vicces hogy az unokanővérem az egyetlen akivel tartom abból a családból a kapcsolatot. Ha nem egy gimibe járunk talán még ma sem ismerném apámat!

Anyukám dolgozott és egy hirtelen vezérelt ötlettől nyitottunk egy kisboltot. Hát voltak már jobb napok, de anyagilag független a banki hitelt leszámítva, de igazából van falun egy nagy tehermentes háza meg van egy fizethető (nem deviza) hiteles debreceni panelja. Hát kb ennyi ami most így hirtelen eszembe jutott! ha kíváncsi vagy még vmire írj privibe!

2015. júl. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!