Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek az állításnak van alapja?

Ennek az állításnak van alapja?

Figyelt kérdés
Igaz lehet az, hogy azok a férfiak/nök nagyon féltékenyek, mindentöl féltik a párjukat akik valójában megcsalják a másikat? Mivel magukból indulnak ki? Mert a barátom rettentö féltékeny mindenkire, sehova se mehetek magam, még edzöterembe se. Viszont ö irogat olyan lányokkal, akikhez valamikor köze volt, volt olyan, hogy azt mondta "jaj ezt a csajt 2 nap után kidobtam a francba". Ezeket mire véljem?
2015. nov. 10. 10:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szóval neked jön le foglalkozik veled:))Már most kalitkába vagy zárva.lesz ez még rosszabb is.Csak egy ici pici eszed lenne Megszabadulnál tőle!Na de majd tanulsz a magad kárából,hiába is mondd neked bárki bármit.Lehet kicsit fájni fog--lehet kicsit sokba kerül de a tanuló pénzed meglesz!
2015. nov. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

"tudom, hogy ez nem teljesen egeszseges, hogy ennyire félt"


Ha velem viselkedne így egy férfi, akkor nem úgy értelmezném, hogy "félt" engem, hanem úgy, hogy a saját személyisége miatt nem bízik meg bennem, nem vele egyenrangú, privát szférára joggal igényt tartó, önálló lényként kezel, hanem birtokolni, korlátozni és kontrollálni akar.

2015. nov. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva nem igaz. De a te pasid inkább tulajdonnak tart és az van amit ő akar. Te hagyd meg a szabadságát ő viszont lekorlátoz. Nem lesz jó vége.
2015. nov. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hulyeseg, en pl csaltam mar parszor, es megse vagyok feltekeny.
2015. nov. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Azok a feltekenyek, akiknek nincs onbizalma.
2015. nov. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ne légy hülye, mert tönkre fog tenni.
2015. nov. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés, de mondjuk aki arra veri a mellét a barátnője előtt, hogy "jaj ezt a csajt 2 nap után kidobtam a francba" azzal más gondok biztos vannak :-)
2015. nov. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Azok a feltekenyek, akiknek nincs onbizalma."


Van az a helyzet amikor akármilyen önbizalmad van, megszólal a kis csengő.

2015. nov. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Maga az állítás ebben a formában nem igaz. Van sok olyan eset, amikor a nagy féltékenykedéssel a saját szemétségeit kompenzálja vki, de van olyan is, akinek egyszerűen csak kisebbségi komplexusai vannak... és mondjuk hosszú évek után talált párt magának, és nagyon görcsösen meg akarja tartani.


Mindezt félretéve sztem hosszú távon jobb lesz neked, ha nem maradsz ezzel a pasival. Az, hogy előtte még szarabbakkal voltál, nem azt jelenti, hogy meg kell elégedned egy kevésbé szarral. Ez a srác nem tisztel téged, ha megcsalt, ha nem... ha tisztelne, nem várná el, hogy ne menj sehova, amikor ő meg más csajokkal chatelget a neten. 21 éves vagy, tök fiatal, előtted az egész élet, és rengeteg időd van arra, hogy találj egy kedves, aranyos srácot (max.azon kell gondolkodni, hogy neked kell-e vmin változtatnod, ha csak barmokat vonzol be).

2015. nov. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Van egy barátnőm, akinek konkrétan azt se szabad elmondania otthon, hogy férfi kollégái vannak, előttem is úgy emlegeti őket, hogy "a kolléganőm, Viki", miközben én tudom, hogy Viktor az a Viki... Na őt konkrétan megcsalta a férje, bár állítólag a lebukása óta egyszer se.


Különben engem zavarna egy olyan pasi, aki ilyen tiszteletlenül beszél az exéről, hogy "két nap után dobtam".

2015. nov. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!