Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálkozó, utcán beszólogató,...

Utálkozó, utcán beszólogató, hárpia volt feleséggel mit lehet kezdeni? Én vagyok az új párja a volt férjének és szemétkedik ahol tud.

Figyelt kérdés
Jobb helyretenni az ilyet vagy inkább hagyjam figyelmen kívül, majdcsak megunja? Nem miattam mentek szét, csak látja hogy boldogok vagyunk...
2015. nov. 11. 10:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
Arra várhatsz, hogy megunja...
2015. nov. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
47%
Az erőszak nem vezet semmi jóra, de én tuti szét rúgnám az arcát.
2015. nov. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
49%

Ugyanúgy az utcán edni neki egy jö erős taslit. Nem azt a hajtépös csics pi..csásat hanem rendeset....és megmondani hogy legközelebb is szívesen...persze ha csak erőfölénybe vagy.


Vagy ha bírod idegekkel akkor a szemébe kell röhögni és mondani hogy nagyon szar lehet neked....ennél rosszabb mondjuk nincs is.

2015. nov. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
63%

hát én megpróbálnék vele elbeszélgetni,hogy ne engem utáljon azért mert nem működött a férjével és végül elváltak. ott volt x éve vele,ha nem működött a kapcsolatuk az nem az én hibám.

de már ideje tovább lépni. meg gondolom nem az első probléma után váltak el..szóval lett volna ideje helyre hozni szerintem..

szóval én elmondanám neki érthetően,hogy elhiszem,hogy rossz érzés neki mással látni az exférjét, de attól még nem kéne óvodás módjára viselkednie a nyílt utcán..csak magát minősíti és erősíti a volt férjet abban,hogy jó döntés volt elválni..

miután ezt elmondtam neki adnék neki kis időt,hogy szeretne -e mondani valamit.

ha továbbra is beugatna nekem akkor egyszerűen levegőnek nézném. ha durva dolgokat csinálna(rágalmazás,zaklatás) akkor meg feljelenteném. nyilván nem viselném el évekig hogy piszkál minket.

de egy esélyt adnék neki,hogy belássa hogy nem normális amit csinál.

2015. nov. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
35%
Nos, azt gondolom, hogy ezt a pasidnak kellene lerendezni, hisz ő élt a vele... neked az ég világon semmi közöd hozzá...kivéve, ha miattad szakítottak és azért haragos a "hárpia" ...
2015. nov. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
30%

"kivéve, ha miattad szakítottak és azért haragos "

- miket beszélsz 5, itt mindig hibátlan szent minden kérdező!

2015. nov. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%
5# és 6# lehet csak én látok rosszul,de úgy látom hogy a kérdező írta,hogy nem miatta mentek szét.
2015. nov. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
33%

7 ezt is mindig írja, minden szent kérdező...

de a probléma mindenképp adott és gyakori jelenség.

Nem tudom a választ - talán valóban a volt férjnek kellene megértetni vele, hogy vége a kettőjük kapcsolatának, és hogy a gyűlölködéssel CSAK magának árt - próbáljon meg új életet kezdeni, a múltat lezárni.

2015. nov. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
22%
Ne ereszkedj le az exfeleség szintjére.En olyankor lefotóznám és feltenném egy közösségi oldalra,hogy hogyan viselkedik velem az utcán az ex.Nem hiszem,hogy továbbra is folytatná a mondandóját.
2015. nov. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
63%
Úgy mész el mellette, mintha nem is ismernéd....rá se nézzz...stb
2015. nov. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!