Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan hölgyek-urak,...

Vannak itt olyan hölgyek-urak, akik egyszer elváltak, vagy szétköltöztek, utána újra összeházasodtak, összeköltöztek ugyanazzal a kedvesükkel? Működhet?

Figyelt kérdés

#válás #újra összeházasodás
2015. nov. 14. 07:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Ismerek olyan part aki ezt 3x eljatszotta
2015. nov. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Én biztos nem fogok hundert prozent :)
2015. nov. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A töltött káposzta sem az igazi felmelegítve, de azért mégis jól esik mikor megtalálja a fagyóban és tudatosul benne, hogy ma vacsira kiadós kaja lesz. :D Ennyit tudtam érdemben hozzá fűzni. :D
2015. nov. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%

A családunkban két ilyen eset is van.Elváltak,lett új pár mindkét részről.Szakítottak,újra összejöttek.Az egyik párnál ez évtizedekkel ezelőtt történt,azóta is együtt vannak,a másiknál kb 5 éve,azóta is együtt vannak.És működik.

Velem volt olyan,hogy külön költöztem pár hónapra a férjemtől,visszakönyörögte magát.Adtam egy esélyt,de nem működött.Ez már 13 éve volt.Azóta újra házasodtam,és gyermekem is született.

2015. nov. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
Ha mindkét fél elég hülye, akkor működhet. (Hülye vagy azért, mert egy kapcsolatot szét..szott, ami működhetett volna, vagy azért, mert ugyan először sem működött, azért megpróbálja még egyszer, mert fél egy kis kihívástól.)
2015. nov. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
3mas...az pont hogy úgy szól , hogy csak a káposzta jó felmelegítve....más nem , mint ahogy ez sem... másképp nem kenne értelme a mondásnak :)
2015. nov. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%

Csak egy kerdes akkor mi értelme volt elválni??

Nem lett volna jobb ha külön költöztök es adtok időt egymásnak es uttana dönteni??


Ezt nevezik hirtelen elvalasnak vagy hirtelen meghazasodasnak.


Nekem egy picit viccesnek tunik hasonló ahhoz hogy rossz kapcsolatba szulom a 2,3,gyereket mert hatha megváltozik a ferjem.

2015. nov. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

Igen mi elvaltunk mindket reszen uj kapcsolat stb

25 evre ra ujra osszehazasodtunk (mindketten megozvegyultunk)

2015. nov. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyuéknál volt olyan, hogy egy pár évire külön költöztek, aztán újra együtt. De nem tartott soká, kb. 2 évig, mert közel ugyanazokat nem bírták elviselni egymásban, mint annak előtte. Viszont volt pozitív hozadéka is, hogy azóta baráti viszonyban vannak, több mint 10 éve, míg amikor az első különköltözés volt, még kígyót-békát mondtak egymásra.
2015. nov. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én, de nem kellett volna.

Ideig-óráig volt jó, utána ugyanaz lett, amiért először otthagytam, vagyis rosszabb.

Csak ígérte, hogy megváltozik ő is, meg az életünk is.

Már nem vagyunk együtt, bár próbálkozott már újra.

Harmadjára már csak ne!

2015. nov. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!