Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, lépjek le?

Mit csináljak, lépjek le?

Figyelt kérdés

A párom azzal állt elő, hogy ő akarja nevelni a hatéves lányát.

Én nem bírnám ki, ha a gyerek állandóan itt lenne velünk. Szeretem ugyan, de nem úgy, mintha az enyém lenne. Az a legnagyobb baj, hogy gyűlölöm az anyját, és ezt sajnos kivetítem a gyerekre, minden igyekezetem ellenére is.

Alig bírom ki azt a heti 3 napot, amit itt tölt, nincs türelmem a nyafogását meg a hülye kérdéseit hallgatni, sokszor összeszorított fogakkal kell uralkodnom magamon, hogy ne kezdjek el kiabálni vele. És ez az egész amiatt van, hogy az anyját meg az anyja elcseszett nevelését látom benne. Így, hogy heti 3 napot van itt, még csak-csak tudok türelmes lenni vele, és igénye szerint körbeugrálni, de 0-24-ben tutira nem leszek rá képes.

Természetesen tisztában vagyok vele, hogy nem mondhatom a páromnak, hogy ne költöztesse ide, elvégre a gyereke.

De én nem tudnék vele élni.

Így nem marad más választásom, mint felbontani az eljegyzést és lelépni, igaz?



2014. ápr. 30. 11:31
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
62%
Lehajtott fejjel, csendben menj. Minél előbb szabadítsd meg a párodat magadtól.
2014. ápr. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
90%
Hát így biztosan elmennék, ha ezt a 3 napot alig bírod ki, az együttélés nem fog menni, állandó veszekedések lennének, és előbb utóbb tönkremenne a kapcsolatotok!
2014. ápr. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
1%
Gyere nalam.
2014. ápr. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
33%
A párod hogy akarja nevelni a lányát? Elakarja venni az anyjától, vagy az anyja adná neki oda? Mert szerintem ha az anya nem akarja, úgysem fogja megkapni a párod a gyereket. Akkor meg ne parázz ezen, úgysem fog oda költözni hozzátok a kiscsaj.
2014. ápr. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
Anyuci akarja lepasszolni az apjához a gyereket, mert rájött, hogy "neki még élnie kell", és a gyereke akadályozza ebben. Nem véletlenül gyűlölöm azt a nőt, nem anya az ilyen, de nem is ember.
2014. ápr. 30. 11:38
 6/52 anonim ***** válasza:
91%
Hááát, ha így áll a helyzet, akkor menjél most el. Rosszabb lesz mikor ott van a gyerek, állandó konfliktus lesz úgyis a pároddal, hidd el, tapasztalatból írom...
2014. ápr. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
28%
Jellemezd madat kérdező! Milyen embernek tartod magad?
2014. ápr. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
81%
Ha már így teszed fel a kérdést, a sok birka csak bologatni fog rá. Egy kis gyerek formálható, ami az jelenti, hogy ha veletek lakna, olyan nevelés tudnátok neki biztosítani, ami szerintetek a legmegfelelőbb. Mikor belekezdtetek a kapcsolatba, tudtad, hogy van egy lánya és elfogadtad. Minek minden feldobni, ha talán javítani is lehetne.
2014. ápr. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
79%

Ha így érzel, akkor menj minél hamarabb.

Azonban változtathatsz is a gondolkodásodon, persze csak ha a párodat szereted.

Miért arra koncentrálsz, hogy a volt feleség gyereke, miért nem arra, hogy a vőlegényed gyereke?

Ha innen közelíted meg a dolgot, akkor el fogod tudni fogadni. Az anyja nevelése meg nem jogos, hiszen ahogy írod fél hetet nálatok van így is a gyerek.

Az amilyen lett, 50%-ban a ti hibátok is.


Ha valaki elcseszte azt a gyereket, azok Ti voltatok felnőttek mindhárman. Ne mutogass, és ne hárítsd a felelősséget.

2014. ápr. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
39%
Attól hoyg utálod az anyát még nem kéne a gyereket is. NE HARAGUDJ DE ELÉG ALACSONY ÉRZELMI INTELLIGENCIÁRA UTAL A VISELKEDÉSED.
2014. ápr. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!