Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találok olyan oldalt,...

Hol találok olyan oldalt, ahol emberek beszélgetnek egy adott témában? (közösség) például, olyanok, akiket valamilyen tragédia ért élete során és nehezen tud túllépni rajta. (szakítás, válás, haláleset. Stb)

Figyelt kérdés
Ha tudtok ilyet, segítsetek! Köszi
2014. szept. 8. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nincs. Vannak közösségi oldalak, ahol indíthatsz beszélgetést az adott témában és mások is elmondhatják véleményüket.
2014. szept. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Facebookon esetleg lehet a csoportok között keresgélni... meg vannak mindenféle fórumok, de konkrétan ilyet nem tudok mondani, ami neked kellene.
2014. szept. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
www.gyaszportal.hu van fórum is.
2014. szept. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miről szeretnél beszélni, melyik a három felsoroltból?
2014. szept. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazából sok minden történt velem ebben az évben: több haláleset a családon belül, párkapcsolati problémák,ami eléggé elfajult, rossz irányba haladtam, de nem adtam fel,hisz vannak emberek sokkal rosszabb helyzetben!
2014. szept. 11. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!