Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi alapján választottál /...

Mi alapján választottál / választasz párt magadnak? Mi tetszett meg benne? és mióta vagytok együtt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól megértjük egymást, közös érdeklödési körünk van, nagyjából egy idösek vagyunk. 22 éve élünk együtt.
2010. márc. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Külseje nagyon bejött, vagány, szép arcú, szép hajú srác, ez alapján figyeltem fel rá. :) Persze önmagában ez semmi - ahogy elkezdtünk beszélgetni, láttam, hogy az előnyös külső nem társul beképzeltséggel, a nők lenézésével stb. - sőt még alacsonyabb is az önbizalma a kelleténél. Kiderült, hogy intelligens, hasonló érdeklődésű, és úgy egyáltalán, úgy láttam, jó ember. Mindez nagyon megfogott. Hab volt a tortán, hogy nagyon jó az ágyban, és nagyon gyengéd, szexen kívül is nem győz ölelgetni, puszilgatni, ráadásul számíthatok rá, ha segítség kell, és vita esetén ha nehezen is, de általában enged nekem :) - összességében hallani se akarok másról! :D
2010. márc. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
még nagyon fiatalok vagyunk,de tudtam ,hogy ő az az ember akire rábízhatom az életem.nem valami adonisz de imádja a gyermekeit és engem.5 és fél éve vagyunk együtt.
2010. márc. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem az izmos karja meg a háta fogott meg, ja és az illata. Nagyon ad magára, szeretem az ápoltságot. Az is, hogy hűséges típus, elég türelmes és nagyon tud kezelni engem (szinte mindenre rá tud venni, úgy hogy csak utólag jövök rá, persze olyanra gondolok ami nekem is jó). Jó humora van, de mi teljesen más zenéket, filmeket szeretünk.Ja! És EGYÜTT, mi ketten MINDENRE KÉPESEK vagyunk, eddig minden problémánkat KÖZÖSEN oldottunk meg és beszéltünk át. 6 évvel fiatalabb nálam (én:32/N) és vagy egy nagyon cuki kisfiúnk akit imádunk. Lassan 7 éve vagyunk együtt és 5 éve vagyunk házasok. Remélem, hogy ez mindig így lesz, dolgozunk rajta....:)
2010. márc. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem külsőre nagyon megtetszett, szőke, kék szemű, izmos...katonatiszt volt akkor még (német), és az egyenruha nagyon jól kiemelte az amúgy is szoborszerűen tökéletes alakját :) aztán mikor elkezdtünk beszélgetni, akkor megfogott a humora, a határozottsága, és az ambíciózus jelleme. a kisugárzása, a tekintete, aminek egy szent sem tudott volna ellenállni. az udvariassága, ahogy beszélt és viselkedett velem, az előzékenysége. ez mind így együtt. a többi jött magától...


7 éve vagyunk együtt, 5 éve házasok. már itthon élünk magyarországon, és nagyon boldogok vagyunk, ovis kislányunk van.

2010. márc. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szexuálisan nagyon vonzott. lefeküdtem vele, mert akartam és aztán azóta is együtt vagyunk. beleszerettem ő pedig imád mindenen felül. ennél nem kell több.
2010. márc. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

az utolsót én is irhattam volna...

egy szikra,ami bezavart minket az ágyamba...ennek 3 éve,azota közös ágyunk van:D

2010. márc. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
95%

A többiekkel ellentétben én amikor beleszerettem, nem is láttam még.

Egy internetes játékban találkoztunk és először beleszerettem a hangjába. Volt akkor pasim, de észre kellett vennem, hogy egy idegen (a nagy Ő) sokkal többet és odaadóbban foglalkozik velem, mint akim akkor volt. A réginek nagy nehezen vége lett... a mai napig fülig szerelmesek vagyunk és tervezzük a közös jövőnket. Köszönöm Lineage 2 :D


23/N

2010. márc. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

HÁT... az én történetem kicsit más :P


nagyon unatkoztam otthon, s a meszengeren kerestem 1 csajt, akit nem ismertem, nem beszéltem vele egyáltalán addig, s egyből elhívtam 1 üdittőre... eljött... aztán még találkoztunk néhányszor, s kezdtem érezni iránta vmit... az egéssz abból indult, h unatkoztam, s ő akkor este online v :)... ha belegondolok, h nem akartam semmit a csajtól, aztán 2 évet együtt vtunk, nemrég lett vége a kapcsolatnak...


h mi fogott meg benne??? nem tudom... egyszerüen nagyon jól éreztem magam vele, kedves, csini :) szőke...

mikor vele vtam, más lett minden...

2010. márc. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!