Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Fluor Tomi és SP egy homár...

Fluor Tomi és SP egy homár párt alkotnak? Azt tudom, hogy együtt élnek a Nyugatinál.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 01:24
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Nagyon is kinézem belőlük hogy búzák...
2011. ápr. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem is búzák,csak Bi-k!Együtt is csinálják,meg lányokkal is,mikor kit találnak épp.xD
2011. ápr. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
azt hallottam most megy hozzájuk lakni Brasch Bence isxD
2011. ápr. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

Figyu,neked miért nem mindegy ez? Szeretnél te "homár párt" alkotni egyikőjükkel? -.- Atyaég,de szánalmas vagy ,drága... Először is tanuld meg kifejezni magad kulturáltan : a homározás cseppet sem menő,még ha azt hiszed is. A homár egy állat,a homoszexualitás pedig egy állapot.

Másodszor ,igazán tudom sajnálni azokat az embereket,akiknek olyannyira nincs élete,hogy a másikéval foglalkoznak éjjel-nappal. Mi közöd van neked,ahhoz hogy ki mit csinál,és kivel? Szerintem elsősorban magaddal kellene foglalkoznod.

2011. ápr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen!
2011. ápr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Thurston ***** válasza:
54%

10:49


Szerintem az ilyen ál-intellektüel észosztás sem túl menő. Főleg ha arról osztod az észt valakinek, hogy mit foglalkozik más dolgaival. Érted, picit ellentmondásos. Na mindegy.

2011. ápr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Thurston kedves,én nem az észt osztom,csak leírtam a véleményemet. Tudod ,rettentően zavar,hogy minden második kérdés ez,ráadásul még megfogalmazni sem tudják rendesen. Nézd,ha téged zavarhat,és szólhatsz azért valakinek ,mert állandóan felteszik a kérdést,hogy Selena Gomez szebb vagy XY (ami szintén idegesít engem is),akkor én is elmondhatom a véleményemet azzal kapcsolatban,hogy nem tartom normális dolognak,a homározást. Szóval mondhatod ,hogy az "észt osztom",de nem túl hiteles ez pont tőled. :) ÉS míg itt mindenki más oszthatja az észt,addig nekem is lehet. Érted...
2011. ápr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó - Én nagyon bírlak!!

igaza van, ti sík hülyék vagytok...

2011. júl. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!