Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztalatokat várok azoktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatokat várok azoktól akik kilépve egy kapcsolatból, amiből gyerek lett találtak új párt, aki gyerekkel együtt is el tudta fogadni?

Figyelt kérdés
Nagyon kétségbe vagyok esve,hogy nem lesz már normális párom a gyerek miatt...Vannak olyanok akik elfogadnak ha már van gyerekem...??????????Másfél éves a lányom...
2010. febr. 7. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én unokatesómnak van egy 4 éves kisfia,és a szakítása után viszonylag hamar talált új párt magának.Mondjuk hozzá teszem,hogy neki van elég sok önbizalma,életvidám,optimista,és sosem adja fel.Talán ennek köszönhető.Ne aggódj,bízz magadban,öltözködj csinosan és nőiesen,légy ápolt,mosolygós és vidám.Ne ad fel a reményt sosem,TE is nő vagy,ugyanolyan teljes értékű,mint bárki más,attól még,hogy nem sikerült az életed.
2010. febr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Persze,h vannak akik ezt elfogadják! A normálisabb pasinak ez nem kérdéses.Max az lehet negatívum,ha tul sokat törödsz a gyerek apjával.Gondolom érted.Persze ez bizonyos fokig ez természetes,csak ez zavarhatja az uj parnert. :) Nálunk am pont fordítva van a helyzet.A barátomnak van gyere,de én el tudtam fogadni.
2010. febr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Vannak, az a kérdés olyan van e aki majd a kislányodnak megfelelő "pótapa" lessz, az a legfontosabb.
2010. febr. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs miért aggódnod. Pl az egyik barátnőm 20 éves létére együtt él egy 2 gyerekes apával. Igaz, hogy nem náluk laknak a gyerekek, de azért az apjuk. Nekem is "kilátásban van" egy apuka, én is 20 vagyok. Van jónéhány olyan nő ismerősöm is, aki nem a gyerek édesapjával alkot családot, és teljesen normális életet élnek, szóval tényleg nem kell kétségbe esned! Lehet, hogy kifogsz valaki olyat, aki sajátjaként fogja szeretni a lányodat...
2010. febr. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat...remélem
2010. febr. 8. 14:34
 6/7 anonim ***** válasza:
a mi esetünk "fordított" de azért elmesélem, hátha erőt merítesz belőle :) az én férjemnek amikor megismerkedtünk volt egy 7 éves kislánya, akit egyedül nevelt. az anyukája, aki élettársa volt a férjemnek, a kislány 2 éves korában otthagyta őket, azóta sem tudunk róla semmit, nem látogatta a gyereket, anyagi támogatására mondjuk szerencsére nem volt szükség. én nemcsak "elfogadtam" hogy van ez a kislány, egyenesen örültem neki. tudja persze, hogy nem én vagyok az anyukája, de sok vér szerinti szülő megirigyelné a köztünk lévő kapcsolatot. pedig már kamaszodik, és van azóta egy közös kislányunk is.
2010. febr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó akkor,vannak akkor ilyen pozitiv történetek is!!!Ennek azért örülök!!!!!
2010. febr. 11. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!