Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért maradnak együtt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért maradnak együtt az emberek, amikor simán kereshetnének jobb párt?

Figyelt kérdés
Nem igazán értem, hogy minek kell itt feltenni a fórumon a kérdéseket egyáltalán? Mármint pl. "4 hónapja próbálok behatolni a csajomba és nem megy"/"lelkibeteg a csajom, mert az apja egy állat".stb stb. Miért nem hagyják ott ezek a srácok a csajokat? Nem derogál nektek, hogy a csajotok egy lelkibeteg sérült hulladék ember? Hova lett a pasikból az emberi tartás? Még a srác sír a lánynak a baján, ahelyett, hogy hagyná, hogy oldja meg maga. Hova süllyedtünk???
2010. ápr. 8. 02:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Csak annyit jegyeznék meg, hogy egy lelkibeteg nem hulladék ember. De te csak örülj, hogy lelkileg egészséges vagy, és keress olyan csajt magadnak, amilyet akarsz. Nem kell ezzel neked foglalkozni, majd a lányodat, ha lesz, őt is csak lökd el, hadd oldja meg maga, ha baja van, és segítséget kér. Majd aztán jönnek a kérdések, hogy miért ekkora állat a lány apja.
2010. ápr. 8. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért maradnak együtt,mert szeretik egymást?!


Ettől függetlenül meg nem értem a kérdést.Az zavar,h mondjuk én szeretek egy lányt,akinek a családja egy rakás sz*r?Ezért inkább utálnom kéne?Még egyet belerúgni abba,akit szeretek,mert nincs Neki tökéletes családja?

WTF???

Ha komoly a kérdésed,akkor nagyon komoly értékrendbeli problémákkal küzdesz.

2010. ápr. 8. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

oxitocin a csodahormon

ez felelős a monogám kapcsolatokért


továbbá azért maradnak együtt mert sok srác (igen én is közéjük tartozom) képesek más helyébe képzelni magát és nem tesz olyat amivel ront az adott amúgy is sz*r helyzetén.


Viszont azt a vádat visszautasítom hogy itt sírok ahelyett hogy hagynám hogy oldja meg maga... én nem sírok itt inkább megpróbálok segíteni neki(néha ez a legidegesítőbb bennem)

2010. ápr. 8. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Talán van egy szó aminek érzésével és súlyával te nem vagy tisztában. Az a szerelem, a szeretet, a hűség. Ha esetleg édesanyád rottyon van akkor keress új anyát :) biztosan az a megoldás ha ellököd magadtól azt akit szeretsz. Apád talán ezt tette? Majd vigyázz a házassággal mert ott megfogadod: "jóban és rosszban", "egészségben és betegségben" kitartasz a nejed mellett. Az ember nem mindig van csúcsformában. Szerintem csak indulatból tetted fel ezt a kérdést.
2010. ápr. 8. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha itt valaki emberi hulladék, akkor te vagy ezzel a hozzáállással.
2010. ápr. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az biztos, hogy nem sok /normális/ érzés van benned! Ha tudnád, hogy mi az a szerelem, szeretet, nem írtad volna ezt! Azon már gondolkoztál, hogy ezekben a pasikban van emberi tartás, csak BENNED NINCS??? Miért fáj neked, hogy segíteni akarnak azon, akit szeretnek??
2010. ápr. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
37%
kényelem,jellemgyengeség.gyengeség...
2010. ápr. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%

azért nem kell lehurrogni annyira itt az illetőt..sokan szánalomból maradnak a párjukkal,miután az már évek óta öngyilkossággal fenyegetőzik,v bármi más megoldhatatlan problémája van..és bűntudatból,szánalomból maradnak a párjaikkal és próbálják elhitetni magukkal,hogy lehet még nekik egészséges kapcsolatuk.

Mielőtt lehurrogjátok ebbe is próbáljátok "beleképzelni" magatokat.És olyan jó kényelmes visszabújni a lesüllyedt megszokott évekóta járunk/együttélünkpárunkhoz,főleg h félünk mindent újra kezdeni egy Idegen Férfival/Nővel.

Lelkisérült embert én sem választanék,barátkozásra se.Tapasztalatból beszélek.24L.

2010. ápr. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Pont rossz példákat hoztál fel. Ez esetben egyértelmű, hogy leszarom, hogy valami gixer van, hiszen szeretem, és szeretnék segíteni neki.


De bizony sok olyan kérdés van, ahol azt írják, hogy már nem szereti, megcsalja, stbstb. Így értelmesebb lenne a kérdésed is. Bár a válasz egyszerű: megszokásból, meg félnek, hogy a kényelmes kis életüket fel kell adni, és esetleg egy ideig egyedül kell lenniük.

2010. ápr. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem, hogyha a te kapcsolatodban felmerül bármilyen probláma akkor fogod magad és továbbállsz, kidobva a holladék, problémás párodat? Szerinted ez így oké? Akkor ez alapján téged eddig még mindenki otthagyott, mert igen nagy probléma van az agyadban. Akkor no problem,hiszen nekem nem kell mégsem senkit kidobnod:-)
2010. ápr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!