Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha anyám csalja...

Mit tegyek ha anyám csalja apukámat? Nekem anyu mindent elmond, neten megismert egy 23 éves srácot, taliztak, smaciztak.

Figyelt kérdés
Anyukám 40,én 20.Apukám szereti,megbecsüli,nem iszik,nem cigizik,dolgozik rendesen.
2010. márc. 20. 21:26
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy győzd meg anyukádat, hogy gyorsan fejezze be!! Szörnyű lehet!
2010. márc. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
87%
Anyukádnak valószínűleg a hiúságának tetszik, hogy egy ilyen fiatal srác csapja neki a szelet. Meglátod, semmi perc alatt vége lesz. Apukádnak eszedbe se jusson szólni róla, mert ezzel csak feleslegesen veszélyeztetnéd a szüleid kapcsolatát, és a családotokat. Hidd el, egy jó házasság sok mindent kibír. Sok családban előfordul ilyesmi az évek során, csak a kívülállók nem tudnak róla.
2010. márc. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
97%
Mond meg, hogy az neked való pasi, nem neki!! Én tuti elmondanám, h Apánál jobb nincs miért csinálja ezt vele? Nézzen már körbe, hogy mennyi pasi mi mindent csinál. És, ha nem hagyja abba megfenyegtném, hogy elmondom Apának. :S Lehet gyerekes... bocsi :D
2010. márc. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
100%
Anyudnak minden oké a fejében?Fia lehetne,és apud nem érdemli meg, hogy így megalázzák legalábbis gondolom.
2010. márc. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 sulfur ***** válasza:
96%
Hát, anyud megérdemelné, h apud megtudja, kivel is él együtt! Ennek ellenére én is azt javaslom, hogy anyuddal beszélj előbb.
2010. márc. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
79%
Biztos, hogy apádtól minden szükségeset megkap, úgy értem törődést, figyelmet, izgalmat? Lehet, hogy ez a kaland valamit pótol, amit apádtól mégse kap meg, csak te nem látod át úgy az életüket, pl. a nemi életüket nem hiszem, hogy ismernéd alaposan. De te legalább tudod, mit csinál anyud, nálunk apám még csak nem is őszinte, csak sejtjük, mit csinál, mert gyanúsan viselkedik.
2010. márc. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
91%
Egy ilyen kapcsolatból úgysem lesz semmi.Anyud 20évvel idősebb,ez már elég komoly korkülönbség.Elég fura muterod van,ha neked ilyeneket elmond.Szerintem ne avatkozz bele.
2010. márc. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
100%

Apukádnak ne mond el, de anyukáddal el kellene beszélgetned.

Határozottan, ébreszd rá hogy vegye már észre magát.

2010. márc. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
41%
ÉN nem értem a kérdést, ellentmond egymásnak a 3 rész.
2010. márc. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
53%

Ismerd meg a srácot, és orozd el anyádtól :D


Vagy mégjobb!!


Beszélj a srác anyjával, majd az helyreteszi + sztem anyádat is!!!

2010. márc. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!