Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Abortusz-ellenesek, akkor is...

Abortusz-ellenesek, akkor is ellene vagytok a terhességmegszakításnak, ha a kiskorú lány a pár hónapja megismert cigány-származású "barátjától" esett teherbe?

Figyelt kérdés
Mit lehet ilyen helyzetben tenni? Mi a jó megoldás??
2010. okt. 9. 18:26
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
71%
Abortusz. GYORSAN.
2010. okt. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
18%

A tetteinkért vállani kell a felelősséget!

Ez a gyeremk megakart foganni,hát jöjjön közénk!

2010. okt. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
28%

1.válaszoló!

Nem baj hogy a kérdező direkt az abortusz-ellensek kérdezte??? Idióta.........

2010. okt. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
70%

Az alsó kettő kérdést intézhette akárkihez. Inkább te vagy az idióta, hogy ilyen hülye tanácsokat osztogatsz(2. hozzászólás).


első

2010. okt. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
31%
ne azért kelljen meghalnia a babának, mert a "szülei" felelőtlenek voltak.
2010. okt. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
79%

18:35: Inkább b.asszuk el a lány és családja életét, mennyivel jobb, tényleg :)


elso

2010. okt. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
77%
Kedves Kérdező! Neked szeretnék válaszolni, és nem szeretnék itt vitákba bonyolódni. Szerintem ebben az esetben a legjobb (már ha létezik ilyen) megoldás az örökbeadás. Szerintem annak a babának joga van az élethez, de ha a terhes anya nem tudja vállalni, sokan szívesen megtennék helyette. Ha ezzel kapcsolatban van kérdésed, szívesen válaszolok priviben, jártas vagyok az örökbefogadásban.
2010. okt. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
37%

18:35 vagyok.

Ha volt annyira felelőtlen igen. tanulja csak meg, hogy nem szabad ember életekkel játszani!

2010. okt. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
63%
C sak az abortusz. KMi nevelné fel azt a gyereket? Az abortuszellenesek biztosa nem. Könnyen jár a szájuk,de ha az ő kiskorú lányuk kerülne ilyen helyzetbe,rögtön az abortusz mellett döntenének.
2010. okt. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem vállalni kell a tetteinkért a felelősséget. Teljesen mindegy, hogy milyen származású az apa vagy, hogy véletlen csúszott be a gyerek.

Szerintem undorító dolog elvetetni egy kisbabát, ha ez a kiskorú lány ilyen felelőtlen volt és gumi nélkül szeretkezett a pasijával akkor így járt, az ő hibája legközelebb majd védekezni fog a kis lüke. Szülje meg a kisbabát és adja nevelőintézetbe.

Egyetlen egy ok van amikor úgy gondolom, hogy el kell/lehet vetetni egy babát: ha egy nőt megerőszakolnak, és az erőszakoskodótól esik teherbe.

2010. okt. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!