Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan párokkapcsola...

Vannak itt olyan párokkapcsolatban élők vagy házasok akik nem nagyon tartják szüleikkel, testvéreikkel a kapcsolatot így a nagy családi összejövetelek hiányoznak az életükből? Miért alakult így?

Figyelt kérdés
2015. nov. 24. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

26 vagyok.A szűleim meghaltak,rokonaim nem nagyon vannak.

Van két tesom az egyikkel lakom a másikkal nem tartom a kapcsolatot,egyéb okok miatt.

Az összejővetelek hiányoznak:( de nem tudok mit tenni..

Ráadásul a páromnak sincs nagy családja,így sajnos a mi életünkből kimarad a nagy családi összejövetelek és pl: karácsonykor ez elég rossz.

2015. nov. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

2000+ kilometerre lakom a csaladomtol, de kb ugyanannyiszor latom oket, mint amikor meg csak 50 kilometerre laktam. Nem vagyunk, sosem voltunk es sosem leszunk szoros csalad, ahhoz tul zuros multunk van. Enyhen szolva nem volt szep gyerekkorom. Nem haragszom mar rajuk, megvan az evi 2 vizit, tamogatom oket anyagilag, ha szukseg van, de sosem leszunk kozeli kapcsolatban, nekem tokeletesen megfelel igy.


A baratom szulei meg joval messzebb laknak tolunk, mint az en szuleim, igy ertelemszeruen nem sok a csaladi osszejovetel (pedig ok egy teljesen normalis, kedves csalad), szamszeruen eddig nulla :) Egyutt vagyunk par eve, de eddig nem tudtunk elmenni, jovore megyunk.


Oszinten szolva en orulok ennek, sosem vagytam ra.

2015. nov. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem és a páromnak is már réges rég meghalt az apánk. Anyám messze lakik,a páromé meg velünk de ő nem beszámítható. Két testvérem van az egyikkel nem beszélek,a másikkal ha találkozunk igen de amúgy nem keressük egymást. Borzalmas gyerekkorom volt egy alkoholista apa és egy idegbeteg anya miatt. Hogy ilyen rossz a kapcsolatom a testvéreimmel,az nagyban a szülőknek köszönhető. Az apám családjába mindenki alkoholista volt,meg is haltak mind! Anyámmal most már elvagyok de nem sűrűn találkozunk. A páromnak sincs senkije.

Nekem sokszor hiányzik az összejövetel,az igazi család.....:(

2015. nov. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Amikor összejöttünk a párommal a szülei teljesen ránk telepedtek. Állandóan menni kellett hozzájuk, vagy ha nem mentünk ők jöttek egy nyugodt hétvégénk sem volt, meg egyéb gondok is voltak velük. Aztán hogy jött a gyerek csak rosszabb lett. Részben ezért is (hogy ne menjen rá a házasságunk) elköltöztünk messzebbre, most csak akkor találkozunk ha nagyon muszáj max évi 1-2 alkalommal.
2015. nov. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Messze laknak sajnos.

Hiányoznak a családi összejövetelek. Haza tudnék menni rá, de a család széthullot, tesom és a családja nem beszél apámmal, szüleim állandóan veszekednek, a többi rokon meg nemigen szeretne összejöveteleket.

Párom szüleinél is hasonló a helyzet.

2015. nov. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!