Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon hiányoznak a nagy...

Nagyon hiányoznak a nagy családi összejövetelek, amikor együtt van az egész rokonság, hogy lehetne megoldani?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és sajnos apum összeveszett testvéreivel, kb 7 éve és azóta semmi kapcsolat..pedig úgy hiányoznak, anyum rokonaival jóban vagyunk, de nincsenek ilyen nagy összejövetelek sajnos, unokatesómmal pedig 5 évig nem találkoztam, egyikkel se volt olyan, és ez nagyon rossz...Most voltam nála és hát nagyon fura ez, de jó lenne mindig találkozni, meglehet oldani valami békülés vagy ilyesmi?

Tehát nagyon szomorú leszek amikor látom hogy más családoknál rokonság van, rengetegen, és minálunk akkor...mindegy


2010. aug. 9. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez gáz. Nálunk akkor lett vége a nagy családi szülinap ünneplésnek, mikor apai nagyszüleim meghaltak. Addig minden szüli-,névnapot,évfordulót, karácsonyt, húsvétot megünnepelt a család apraja-nagyja...terülj-terülj asztalkám, több napig tartó sütés-főzés, kártyaparik.stb...Ennek már 12 éve. Azóta csak mi 5-en (szüleim,2 tesóm,és) és anyai mamám(papám meghalt mikor 1 éves voltam) van itt a családi eseményeken.

Pedig nincsenek rosszban (apu meg a testvére), csak nem járunk össze. A két unokanővéremről annyit tudok, hogy az egyik Budapesten dolgozik, a másik Szegeden tanul...de hogy mikor diplomázik nemtom.

2010. aug. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérd a 16. szülinapodra ajándékként, hogy rendezzetek egy batyus összejövetelt :) Anyukád rokonaival jóban vagytok, velük nem lenne gond. Édesapáddal pedig beszélj őszintén, hogy mi a helyzet és te szeretnéd az ő családját is jobban ismerni, hátha hajlana rá. De a megkérdezése nélkül senkit ne hívj, mert lehet nagyobb bajt csinálnál.
2010. aug. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ez jó ötlet, köszi:D
2010. aug. 12. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!