Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem túlzás a 6...

Csak szerintem túlzás a 6 éves (elsős) unokatestvéremnek okostelefon és tablet? Még olvasni sem tud

Figyelt kérdés

2015. nov. 29. 22:04
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

néhány gazdag országban már kell hogy legyen egy kisiskolásnak is mobil teló..ugyanis, ha segítségre szorul, tudjon jelezni(is)

itt sem hátrán, sem a teló, sem a tablet..

ilyen a fejlődés iránya, és ez jó..

az már kérdés, hogy sok gyerek éhezik, és cipője sincs...de a kérdés nem erről szólt..


a gyerek írás-olvasás ismeret nélkül is "érti" a technikát..

2015. nov. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

a gyerekeim ekkora már egyedül jártak suliba és haza

alap h legyen egy teló amivel jelezni tudnak ha bármi gond van ...

mivel manapság már nem igen kapni nem okos telót így egy alap érintős telefonjuk van - az pontosan elég arra amire használják


tablet nincs ellenben pc van - napi 1 óra a limit amit játszhatnak vele

kivéve ha iskolai feladat van vagy azon gyakorol pl angolt

2015. nov. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
erre nincs jó válasz.nyilvan ha megkap minden elektronikus kutyut,es korlatlanul hasznalhatja,az hiba.de ha mondjuk tanulas utan jatszhat 1-2 órát a tableten,abban nem latok rosszat. inkább ez,mint hogy bámulja főműsor időben a tv-t(èjjel-nappal budapest stb)
2015. nov. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
8%

Ha fideszes nagycsaládból származik akkor nem:D


Ha szegény családból,akkor meg "minek neki az".

2015. nov. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
24%
#9 de egy elsősnek miért kell mobil ahhoz, hogy el tudják érni egymást a szülővel? Hiszen egy hatéves még nem közlekedik egyedül, felnőttel van otthon, felnőtt viszi iskolába, az iskolában felnőttel van, és felnőtt viszi onnan haza. Ha bármi gond van, mindig van ott felnőtt, és ha az iskolában van, és baj történik, rögtön értesítik a szülőt. Nem azt mondom, hogy ördögtől való a telefon, csak egy alsósnak szerintem felesleges. Akkor lesz értelme, ha már egyedül jön-megy, egyedül van időnként (vagy rendszeresen) otthon.
2015. nov. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Az én elsősömnek azért van telefonja mert az apjával azon beszélnek egymással(elváltunk és messze él az apja),hogy ne mindig az enyémen hívja.
2015. nov. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
75%
Az en masodikosom egyedul buszozik minden nap zeneiskolaba. Attol,hogy a te gyereked meg nem ilyen onallo ne feltetelezd,hogy ez mindenhol igy van.
2015. nov. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
54%
sok gyerek jár alsoban is egyedul.ahol a szülők ugy dolgoznak,hogy nem tudnak èrtemenni,vagy reggel elkísèrni,ott nincs más megoldás. főleg ha kozel is van..
2015. nov. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
32%

"Az en masodikosom egyedul buszozik minden nap zeneiskolaba. Attol,hogy a te gyereked meg nem ilyen onallo ne feltetelezd,hogy ez mindenhol igy van."


Nem önálló? Jó, akkor attól meg, hogy te ilyen felelőtlen vagy, ne feltételezd, hogy mindenki más is ilyen. Egy alsóst egyedül engedni buszozni? Normális vagy? Ez nem önállóság kérdése, egyszerűen még kicsi hozzá. De gratulálok, csak aztán ha valami baja történik a gyerekednek, akkor ne sírd tele a médiát.

Az meg igen ócska szöveg, hogy a szülők így dolgoznak, meg úgy dolgoznak. Amikor ovis volt, akkor hogyhogy meg lehetett oldani? Egy évvel később meg hogyhogy nem?

2015. nov. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

ma 08:51

Már miért ne lenne egyedül? Én elsős koromtól egyedül buszoztam haza, aztán egyedül voltam otthon amíg szüleim hazaértek. Vagy hol kellett volna lennem, amíg ők dolgoznak?

2015. nov. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!