Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak párom testvéréve...

Mit csináljak párom testvérével és a feleségével most karácsonykor? Szerintetek megérdemlik, hogy így érzek irántuk?

Figyelt kérdés
Ez egy elég hosszú sztori, de kb a lényeg,hogy két éve költöztem anyósomhoz és azóta rengeteget dolgoztam azon,hogy a ház és a telek szép állapotba kerüljön ( am rengeteg pénzt is költöttem rá). A párom testére és neki a felesége már rég nem élnek itt, de az anyósom telkéhez tartozik egy föld és azt ők önkényesen eldöntötték,hogy ők fogják használni, mi a párommal nem is szóltunk, de anyósom sem. Amikor ide költöztem észre vettem,hogy a párom testvérének a a felesége aki eddig kedves volt velem, meg akivel eltudtam beszélgetni már tökre flegma, meg nem is köszönt. Eleinte még nem is zavart, de ezek egyre durvábbak lettek,most legutolsó alakalommal pl. a szemetet égettem el és lejöttek és a párom testvére elkezdett velem veszekedni,hogy én tlejesen hülye vagyok,hogy ilyenkor égetek(sajnos felénk nem jár szemetes autó,így csak ez marad), de azt hozzá teszem h a slag ki volt húzva és még a víz is ment, nem mellesleg pedig még otthon is én égettem a szemetet. És alényeg,hogy úgy tett nekem, hogy én amióta itt lakok mindent megmondok nekik!!! Sajnos a párom ott volt és nem is mondott semmit, de én elrohantam, mert nem bírtam.Azóta nem is találkoztam velük, ha le is jöttek ide inkább ki se mentem,persze azt hozzá teszem,hogy mindehez van kulcsuk.:D Eddig minden kraácsonykor,amikor anyósomnak is van a születésnapja, leszoktak jönni és nem tudom,hogy ha beszólnak nekem akkor mit tegyek. De azt érzem am,hogy legszívesebben mindegyiket megverném,annyira gyűlölöm őket. Szerintetek??? Próbálom a páromat bíztatni,hogy álljon ki értem , meg az anyáért is, mert am vele is így bánnak, meg persze magáért is, de nem tudom,hogy meddig fogom ezt bírni. Már 7 éve vagyunk együtt, előtte pedig 1 évet voltunk, de akkor szakítottam vele mert anyósom is meg párom testvérének is a felesége nagyon gusztustalanul bántak vele(pl. ott voltam párom mellett és le pinázott) és nem védett meg. Rá egy félévre összejöttünk, akkor már nem voltak olyanok, de mióta ide költöztem anyósomhoz, a testvére, meg a felesége nagyon köcsögök. Segítség. Boccs, hogy ilyen sokat írok.

2015. dec. 11. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
HA a "párod" nem áll ki melletted, akkor minek vagy vele?
2015. dec. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolod, hogy mi tudunk segíteni, ha nem vagy képes kiállni magadért és a páros sem áll ki érted?
2015. dec. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%

Hét éve együtt vagytok, és a párod egy mama-örök-mamlasz- nyámnyila kisfia, aki nem áll ki érted?! Még csak el sem vesz feleségül? Ingyen dolgozol, úgy bánnak veled a pasid családtagjai, mint a kapcaronggyal, és te nem dobbantasz?


Már megbocsáss, de ezen én nem tudok segíteni. Vagy megszoksz vagy megszöksz.

2015. dec. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
többé ne költs arra a házra
2015. dec. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hú ezek kemény válaszok, de am megértem. Azért nem dobbantok, mert nekem az egész életemben csak ő volt és csak rá számíthattam amikor baj volt. És az életemben eddig sok baj volt, nem véletlenül költöztem el otthonról. Am 22 éves vagyok, és már megkérte a kezem, csak az esküvővel várni kell még mert arra még össze kell szednünk a pénzt.

De azért köszönöm a válaszokat.

2015. dec. 11. 21:10
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

szerintem se normális,hogy ne álljon ki melletted a párod.

én valószínű elköltöznék egy külön albérletbe. ha a párod nem megy veled, hát így járt.

de nem igazán tűrném,hogy ilyen hangnemben beszéljenek velem. te is írod,hogy azóta ilyenek, mióta odaköltöztél anyósékhoz.


de mondom, elég nagy gondok lehetnek a párodban,hogy nem képes kiállni a saját barátnője mellett(ha neki van igaza)

2015. dec. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

nézd csak azért kitartani valaki mellett, mert eddig csak ő volt hááát...én 23 éves koromban TALÁLKOZTAM csak a jelenlegi férjemmel és akkor már kicsit kétségbe voltam esve, mert nem volt még hosszú kapcsolatom,de így is megválogattam a randi partnereimet és nem ugrottam az első kedves szavú ember nyakába. Fiatal vagy még bőven van időd új partnert keresni, mert idővel csak rosszabb lesz egy ilyen tutyimutyi mellett. Plusz bár anyós is sokáig él de testvér még tovább és nem lenne kedvem elpazarolni az életem egy ilyen család mellett főleg ha a férjem nem védene meg.vagy állj ki magadért és igenis ordítsd le a fejüket vagy fogadd el hogy te leszel a pis pi..a vagy keress egy jobb partnert.

off: most is van a sógornőm aki folyton piszkált, de legalább a férjem kiállt mellettem és ez így sokkal tűrhetőbb

2015. dec. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"És alényeg,hogy úgy tett nekem, hogy én amióta itt lakok mindent megmondok nekik!!! Sajnos a párom ott volt és nem is mondott semmit, de én elrohantam, mert"


Egyrészt, a leírásod szerint a föld az anyósod tulajdona. Innentől kezdve nekem logikus, hogy ha valaki, akkor az a párod és a testvére, aki csinálhat a földön bármit, ha Te is akarsz, akkor megkérdezed.


Az évek számából pedig 14 évesen jöttetek össze...hát erre se tudok mit mondani, kicsit korai volt :-)

2015. dec. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!