Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Esküvő után még együtt lakni...

Esküvő után még együtt lakni az egyik fél testvérével, mennyire furcsa?

Figyelt kérdés
Jelenleg 3-an lakunk (én, a párom és a testvérem) egy 3 szobás albérletben. Anyagi megfontolásból jobban jövünk ki, többet tudunk félrerakni a saját lakásra. Kb. 1-2 évig még ez a felállás lenne, de mi az idő alatt már össze szeretnénk házasodni a kedvessel, sőt gyereket is szeretnénk vállalni... Külső szemlélőként mennyire hatna ez a furán? Nekem bevallom az lenne, viszont a párom szerint ki lehet "bírni" ezt a pár évet, hogy utána könnyebb legyen.
2015. márc. 3. 15:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Nekem furcsa, de ha nektek így jó, akkor szerintem nincs ebből gond. :)
2015. márc. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem furcsa. De nekem az is furcsa, hogy ha pár együtt lakik valamelyikük szüleivel.


DE! Egy nagyon jó barátnőmék is hárman laktak, ő a vőlegénye majd férje és egy srác, aki még rokon sem volt. Ők is anyagi megfontolásból választották ezt. Ők nagyon jól megvoltak, igaz gyerekük nem született még. Már külön tudtak költözni.

2015. márc. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
1-2 évig még ki lehet bírni, az hogy házasok vagytok szerintem mindegy, de én gyereket nem vállalnék így.
2015. márc. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Nekem furcsa, de ha a párodnak és neked nem az, akkor nincs gond. A tesód majd úgyis elköltözik, ha nem bírja a gyereksírást, vagy pedig imádni fogja, és sokat be fog segíteni, szerintem mindkét esetből ki lehet jönni jól:)
2015. márc. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon furcsa: laktunk így a sógorommal és alig vártuk, hogy végre külön lakásba költözhessünk. Igazából az elejétől fogva nézelődtünk, és most egy olyan lakásban lakunk, ami pont ugyanannyiba kerül, mint tavaly a közös.

Szerintem megéri inkább nézelődni, hátha találtok valamit, mint "bírni".

2015. márc. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Aha, a tesó élvezni fogja az éjjelente síró gyereket...
2015. márc. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért jobb így anyagilag. Kettőtöknek elég lenne egy 1 szobás albérlet, sokkal kisebb rezsivel, meg albérleti díjjal. Miért jöttök így ki jobban?
2015. márc. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Bele kell kalkulálni hogy a tesó is szeretne házasodni és akkor már minimum négyen lesztek. Aztán nektek is, nekik is jönni fog a baba..... ezt nektek kell érezni hogy hogy fog működni.
2015. márc. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A "főbérlők" a szüleink, akiknek lényegesen kevesebbet kell fizetni, csak a rezsit, a számlákat kell fizetnünk. Befektetési célból vásárolták anno a lakást.
2015. márc. 3. 17:07
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha EDDIG nem zavart, akkor az esküvö után miért lesz más a helyzet? Ugyanúgy hárman éltek a lakásban, mint eddig
2015. márc. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!