Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan család itt, ahol 20...

Van olyan család itt, ahol 20 év házasság után is szeretik tisztelik egymást a férj és feleség?

Figyelt kérdés
Én, mint gyermek kérdem ezt. Nagyon rossz azt látni, hogy nem csak a családomban, hanem rokonoknál is szinte a "nem birlak már elviselni" állapot uralkodik. Van olyan csalad itt, aki sok ev hazassag utan is szepen viseselkednek egymassal, megolelik egymast, vannak kozos programok? 22 eves letemre eleg kiabrandito ezt latni ,hogy szetnezek a csaladomban es mindenki elidegenedett egymastol.....Én nem igy szeretnek elni, de gondolom ők sem.

2015. dec. 13. 12:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

Egyetértek Veled - tényleg rossz nézni, hogy idegenednek el egymástól az emberek :-(

De a helyzet nem reménytelen! :-) Környezetemben 3- nál több olyan család is van, akik 30 év után is szeretik egymást :-)

2015. dec. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

Mi 15 eve vagyunk hazasok, 20 eve vagyunk egyutt.


szeretjuk es tiszteljuk egymast a mai napig.

2015. dec. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%

Igen, vannak olyan családok ahol szeretik és tisztelik egymást a férj és feleség meg a gyerekek is, azaz az egész család.

26 éves házasság után is !

Minden nap, az otthonról való elmenetelkor, munkába menetel és haza jövetelkor, puszival és többségében átöleléssel is köszönünk egymásnak , azaz így fogadjuk és elköszönünk egymástól. De még a rokonsággal is így teszünk ha jönnek hozzánk vagy mi megyünk hozzájuk.

Igen, vannak közös programjaink is, és vannak az átlagosnak mondható hétköznapokon is, közös ebédek, vacsorák.

Igen, beszélgetni is szoktunk és nem csak beszélni egymáshoz, mert nem ugyan azt jelenti a két fogalom. Beszélni és beszélgetni, nem mindegy!

2015. dec. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem minden rajtad múlik. Itt van előtted a rossz példa. Már tudod, hogy nem kell! A szüleim 20 éve éltek boldog házasságban, apukám korai haláláig. Most én élek boldog házasságban 16 éve a férjemmel. A lényeg, hogy időben észre vedd, ha valami probléma van. Támogassátok egymást, legyetek egy hullámhosszon és beszélgessetek! Úgy, ahogy az előző hozzászóló irta. A férjem a legjobb barátom is. Szerintem ezen múlik.
2015. dec. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
45%

Én még nem láttam ilyet.

Olyan van, akik a kívülállók számára szerető család. Nem veszekszenek, nem bántják egymást, nincs ilyen, hogy nem bírlak elviselni. De egyébként külön utakon járnak. Kvázi lakótársak. Szinte minden 40-60 közöttinél ezt látom.

2015. dec. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%

29 éve vagyok a párommal, 27 éve vagyunk házasok.

A mai napig imádom és tisztelem. Remélem ő is így érez! :-)

2015. dec. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55%

Én se láttam még ilyet :(

Az én házasságom már 5 év után borzalmas, épp válunk, a szüleim is elváltak.

A nagyszüleim meg ugyan együtt éltek, de azt se nevezhetném épp szerelmes viszonynak.

Az ismerősi körömben, tágabb családban sem ismerek olyat aki példaértékű lehetne számomra.

2015. dec. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%
Mi 27 éve vagyunk együtt, de nem tudunk elmenni egymás mellett egy símogatás, puszi, ölelés nélkül. Persze ehhez megfelelö parnter is kell.
2015. dec. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
33%
12 év ér?
2015. dec. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%
Több, mint 32 éve jó a házasságunk. Élvezzük egymást és a közös programokat és elviseljük egymást, ha rosszabbul alakulnak a dolgok valamelyikünknél.
2015. dec. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!