Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ki foglalkozik...

Szerintetek ki foglalkozik többet a házasság témájával: a nő vagy a férfi?

Figyelt kérdés
Ki veszi észre hamarabb, hogy nem igazán működnek a dolgok? Ki hajlandóbb tenni azért, hogy jó irányban változzon a párkapcsolat?

2015. szept. 23. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

szerintem általánosságban a nők, de szerintem a férfiak is lépnek sok esetben...


22F

2015. szept. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ez nem nemfüggő. Hanem a pártól, a kapcsolattól függ. Én kétfélét láttam. Vagy egyik fél sem foglalkozik a kapcsolattal, máshol vagy másban keresik a boldogságot. Vagy mindkét fél tesz valamit.

Olyat nem nagyon láttam, hogy csak a nő vagy csak a férfi tenne.

2015. szept. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint a nő. Pasik többnyire nem is veszik problémának amit a nő igen, ők racionálisabbak nálunk nőknél. Nálunk is már én érzem magam lassan hülyének, mert elvárnám hogy pl többet mozduljunk ki, nála ez nem probléma:)
2015. szept. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

3: A pasiknak meg az a probléma, amit mi nem veszünk észre.

És nem mindig a nő az, aki többet mászkálna.

Szerintem felesleges ezt így nemekhez kötni.

2015. szept. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet megállapítani. Sok olyan nőt ismerek, aki, bár tudja, hogy a férje fűvel-fával csalja, mégsem lép semmilyen irányba. De ugye ott van ezekben a családokban a férfi is, aki nyilván érzékeli, hogy nem működik a házassága, hiszen nem a feleségével szexel, hanem valaki mással, és ő maga sem lép érdemlegesen.

Maximum annyit lehetne mondani, legalább is én ezt tapasztalom, hogy a nők inkább kérnek tanácsot, ha gond van a házasságukkal, a férfiak erről kevésbé beszélnek. De az egy dolog, hogy valaki tanácsot kér, attól még szerintem kb. ugyanannyira cselekvő fél mindkét nem.

2015. szept. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja bocs, én vagyok a hülye:)
2015. szept. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A nõ és ritkábban a férfiak.

Attól is függ,hogy ki tett rossz fát a tüzre.

2015. szept. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nok..de a legtobb dologgal mindig a nok foglalkoznak
2015. szept. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én azt látom a környezetemben, hogy a pasik, ha gond van a házasságban, akkor egyszerűen a munkába temetkeznek.A nők inkább keresnek tanácsot, megoldást, kezdenek el a férjjel kommunikálni.
2015. szept. 24. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!