Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kárörvendő, gúnyos kolléga...

Kárörvendő, gúnyos kolléga ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, a hely ahol dolgozom nagyon jó, bírom a kollégáimat is. Kivéve egyet. És szerintem ő sem bír engem, mindig azt keresi hol hibázok, és sajnos mostanában emiatt még többet hibázok mert stresszes vagyok a jelenléte miatt, ő meg örül hogy kicikizhet a többiek előtt.

Vissza szólni még nem mertem, több mint 12 évvel idősebb nőről van szó, nem akarom hogy mégjobban leégessen. A főnöknek ha szólok az meg olyan dedós, meg úgyis neki hinne, hisz ő már hosszú évek óta ott van én meg csak másfél éve. Mit tegyek?


2010. márc. 23. 18:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem beszélj vele hogy mi a baja veled.Nálunk is van egy nő aki állandóan cseszeget mindenért még ha ő mondott valamit hogy úgy csináljam és utána lecsesz amiért úgy tettem :D (én gyakszin vagyok és nem nagyon szólhatok vissza)meg van hogy egyik munkatársam mondja hogy csináljam a másik meg szól h rosszul csináltam :S:D
2010. márc. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát most okosabb lettem.
2010. márc. 23. 18:23
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
kb 2 hétig nézd levegőnek, ne vegyél róla tudomást! a főnököd egyébként?
2010. márc. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
szia!Ezekkel a jóindulatú emberekkel az a legjobb módszer,ha tudomást sem veszel róla,mintha ott sem lenne.Na ez úgy fogja piszkálni a csőrét,hogy ő fog kezdeményezni.Kipróbáltam és működik.
2010. márc. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Igazából szerintem sehogy nem tudsz rajta változtatni.

Én gyakorlaton vagyok egy konyhán, és a fejes egy bunkó ember. Senki nem szereti, mert kétszínű, mindenkinek betesz.

Ha megengedheted magadnak azt a luxust, akkor válts helyet, én is azt fogom tenni, mert már aludni nem bírok, gyomorgörcsöm van, nyugtatózom (gyógynövényes, semmi komoly), hogy kibírjam a napot és én is úgy bestresszelek, hogy még rosszabbul csinálok mindent. Pedig jó voltam, mielőtt ide került, de a modora miatt elment a maradék önbizalmam is.

Csak ennyit tudok tanácsolni, remélem lesz valami. Esetleg, ha van bátorságod, akkor megbeszélni vele, hogy miért is ilyen?

Hajrá, tudom milyen nehéz...

2010. márc. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Kárörvendő,és gúnyos stílusban kell válaszolni neki.Te csak arra figyelj,hogy a Rád bízott feladatokat ügyesen és precízen megcsináld,onnantól aztán szólhat akárkinek,nem lesz mibe belekötni.Egyszerűen ne Vele foglalkozz,hanem a dolgoddal,koncentrálj 100%-ig a feladataidra.Már önmagában ez is bosszantani fogja.Ha meg szól a főnöknek a visszaszólásokért,megmondod,hogy ő nyers volt Veled,Te is ezt tetted.Ha látják,hogy a munkádban nincs kivetnivaló,akkor máris jobb helyzetben vagy,és nincs mibe belekötni.Ennél jobbat nem lehet tanácsolni.Szerintem.
2010. márc. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Tisztában is van vele, hogy nem mersz visszaszólni, ezt ki is használja, mivel ő az "erősebb", ezért szállt rád és nagyon jól érzi magát ebben a szerepében, mivel "belőled táplálkozik", azaz erősíti saját "énjét". Az ilyeneket nevezik energia vámpírnak. Te azzal járulsz hozzá ahhoz, hogy ezt tegye, hogy mint írod is nem mersz kiállni az igazadért és talán nem vagy elég határozott, erős. Ha egyszer is másképp viselkednél, akkor meglepődne és zavarba jönne, mivel ha váratlan, nem megszokott reakció éri az embert, akkor nem biztos, hogy tudja kezelni és ha elég stabil vagy, akkor lehet többet nem viselkedne így, de előbb-utóbb más "célpontot" keresne. Az ilyen emberek élvezik, ha uralkodnak valakin, ha nem tudnak akkor rosszul érzik magukat. Minél hamarabb állj a sarkadra, mert egyre stresszesebb leszel. Le kell győzni bizonyos gátlásokat magadban.
2010. márc. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak azt tudom tanácsolni,amit a többiek.Minél jobban nem figyelsz rá,őt annál jobban fogja idegesíteni.Viszont ha látja rajtad,hogy harapsz az ő hülyeségére,és fel tud idegesíteni,zavarba tud hozni,azzal csak örömöt szerzel neki.Biztos kisebbségi komplexusa van,és így kompenzálja,hogy próbál feletted uralkodni.Te vagy a fiatalabb,legyél Te az okosabb.Ha nem veszed fel a dolgaid,előbb vagy utóbb bele fog unni.
2010. márc. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
55%
Hát akkor nem lettél okosabb bocs (Első válaszoló:D) Egyébként ha nem tetszik válts munkahelyet vagy ne vegyél róla tudomást ahogy a többiek mondják jobbat ugysem tudsz.
2010. márc. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
Kérj tanácsot, hogy: kipróbáld-e az anális szexet, neki mi a tapasztalata? Ezután biztos nem fog baszogatni, mert rájön, hogy mennyire sivár az ő élete! Ellenben a Tied...!
2010. márc. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!