Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Mit lehet kezdeni egy ilyen férfi kolléga hülye szokásával?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám, aki ha átjön hozzánk, akkor mániája, hogy a székem háttámlájának odavág. Természetesen akkor mikor én nem is számítok rá, ma is épp a kolléganőmnek mondtam valamit. Azzal meg nem foglalkozik, hogy mi van, ha én netán elharapom a nyelvem. Egy darabig mindig rászoltam, jót röhögött. Most egy ideje már nem szólok érte, hátha az használ és abbahagyja, de ez sem vált be.

Mit lehetne vele kezdeni, hogy befejezze végre? Ilyenkor legszivesebben úgy nyakonvágnám, nagyon mérges vagyok érte.

Nem kimondottan ide tartozik, de nem tudtam hová tegyem.


2011. szept. 1. 13:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy szólj rá,hogy értsen belőle. Sokan nem veszik komolyan a rászólást. Jó mérgesen mondd, ésmondd, hogy a legközelebb a hátára fogod visszaadni, ha nem hagyja abba.
2011. szept. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Kedves kollégám. Legyél oly szíves és ne ütögesd a szék támláját, köszönöm! Ezt próbáld ki, hátha segít! :)
2011. szept. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
29%
Ez szerintem is vicces, holnaptól az én kolléganőim is megtapasztalják. :)
2011. szept. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Készits az asztalodra egy pohár hideg vizet, és ha rávág a székedre, öntsd nagyon. Magyarázatként elég annyi, hogy ijedtedben tetted... Ha két-három alkalommal megcsinálod, garantáltan leszokik erröl a "viccröl".
2011. szept. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én megjegyezném, hogy még egy ilyen, és a főnök is tudni fog az esetről.

De a vizes megoldás sem rossz.

2011. szept. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy ötletem de ez a vizes megoldás sokkal jobb =D
2011. szept. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A vizes megoldás határozottan tetszik :D. De azonkívül még azt tanácsolnám, hogy vmi olyan pillanatában, amikor vmi fontosat csinál éppen (telefonál, beszél, ír), olyan erősen, amilyen erősen csak lehet, te is vágd hátba a támláját. Ha semmi sem segít, akkor meg igenis lehet panaszkodni a főnöknél (azzal indokolva, hogy akadályoz téged a munkában...).
2011. szept. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

+1 szavazat a vizes megoldásra.

Nagyon jó!!!!!

2011. szept. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Még egy a vízre:DD
2011. szept. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A vizesnek csak annyi a hátulütője, hogy utána meg gyors törölhetem fel a drága parkettelapról. (Vagy mi ennek a nve). annak meg ugye nem jó a sok víz, szóval kapnék rendesen a főnöktől. Ezt leszámítva nagyon jó ötlet.

Valaki írta, hogy neki is volt ötlete, de végül nem írta meg. Megírnád mégis?

2011. szept. 1. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!