Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én voltam a hibás, nem kellett...

Én voltam a hibás, nem kellett volna szólnom érte?

Figyelt kérdés

Nagyon összevesztem ma az apámmal és a feleségével. Amúgy sem vagyunk olyan nagyon jóban, a felesége nehezen tűr csak meg, mióta együtt vannak, azóta próbálja édesapámat elszakítani tőlem, mert "ő nem akart idegen gyereket a nyakába, csak apámat". Ezt véletlen kihallottam egy beszélgetésből, amit az egyik születésnapján mondott a barátnőjének. Mindegy, nem is ez a lényeg. (Amúgy nem velük élek, hanem édesanyámmal.)


Ebből a házasságból van egy féltestvérem, hat éves fiú. Most van a Star Wars őrület, és megbeszéltük, hogy elmegyünk rá. Nem hittem volna, hogy az öcsémet is akarják hozni! Két és fél órás film... Fél órát sem bír nyugton maradni, ha tévézünk is állandóan beszél, ha rá van szólva, akkor még jobban rákezd. Szóvá tettem, hogy nem hinném, hogy jó ötlet lenne, mi van, ha unja, hangoskodni kezd a moziban? A nagyanyja meg tudna rá vigyázni otthon.

Persze, most én vagyok a hibás, aki nem akar a testvérével lenni, utálom őket biztos, és a felesége apámnak kijelentette, hogy vagy ők hárman mennek, vagy csak apa és én. Holnap mennénk... Egyelőre nagy a perpatvar... Szerintetek? Kéne jönnie az öcsémnek és csak én fújom fel? 19/L



2015. dec. 19. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem felfújod. Mert ha tényleg elkezd beszélni az öcséd, akkor úgyis kiakaszt valakit annyira a teremben, hogy be fog szólni nektek. ;-) Kénytelenek lesznek vagy kivinni, vagy megnyugszik magától. Egy 6 éves már nem annyira kisgyerek, hogy ne fogja fel, hogy legyen kussban.
2015. dec. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Úúuu, de nem irigyellek. Nem hibáztál nagyot, egyszerűen mondtad, hogy az öcséd ilyen és kockázatos lenne. Viszont menjetek el és én is gondolok rád és remélem, hogy az öcséd bajt okoz és akkor majd mosolyogj rá a r****cra, hogy te megmondtad! :D Ne haragudj, remélem nem sértődsz meg, de én utálom az ilyen mostohákat. És ahogy látom te is. Kitartást! :) És drukkolok! :)
2015. dec. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyébként igaz, hogy hat éves, de valamiért nem akar szót fogadni. Ha étteremben vagyunk, akkor is hangoskodik, futkorászik az asztalok között, hiába van rászólva. Ha én ott vagyok, akkor meg csak rosszabb... Gondolom, zavarja, hogy az apjának más felé is terelődik a figyelme, vagy nem tudom. :/
2015. dec. 19. 22:54
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem hatéveseknek való a film. De ha már elviszik, akkor anyukája nyilván megoldja, hogy ne hangoskodjon. Ne törődj vele, érezd jól magad! Tényleg jó a film. :-)
2015. dec. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
12 éves korhatár van a filmen. Nagyjából öcséddel egyidős fiam van, tényleg nem nekik való még.
2015. dec. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Látta a többi részt, tudja egyáltalán, mi ez? Tényleg nagyon jó a film, ha rajongó a gyerek, le fogja kötni, akármilyen izgága egyébként, de ha nem, fölösleges elvinni. Legalább az eredeti trilógia első részét (vagyis a negyediket:-)) nézessétek meg vele, bár a többi is kéne, különben rengeteg utalást, összefüggést egyszerűen nem fog érteni - bár a látvány egy darabig lekötheti.:-)
2015. dec. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A mostohaanyád tipikusan annak a fajta nőnek tűnik, aki mindent ráhagy a gyerekére. Ha pofázik is az öcsi a moziban, hiába fognak beszólni az emberek... :( Remélem, lesz olyan rendes a moziban a jegyszedő, hogy nem engedi be egy korhatáros filmre.

Mostohaanyádról megvan a véleményem, ő választott gyerekes férfit, akkor fogja be a száját.

2015. dec. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 DuplaKV ***** válasza:
94%

Korhatáros a film, ha olyanok a jegykezelők, mint nálunk, akkor tuti megkérdezik apádtól, hogy komolyan gondolta-e, hogy ez egy kisgyereknek való film.

Amúgy, menjen veletek az öcsi is, de vázold fel édesapádnak, ha zajongani kezd, akkor anyukájával kimehet a teremből. Vagy mind a négyőtöket kiküldik, mert zavarjátok a többi néző nyugalmát.

2015. dec. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40%
Mivel hallottad mit mondott a mostohád megmondanám neki, hogy mivel ő idegen gyereket nem akart a nyakába csak apádat te se akartál idegen "testvért" sem akartál a nyakadba mégis ez van...apámnak meg megmondanám hogy ha nem képes néha kettesben a lányával lenni, akkor nem kell többet sehogyan sem veled lennie..ott eldől milyen apa valójában.
2015. dec. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!