Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Anyának egy olyan...

Mit tegyek? Anyának egy olyan könyvet vettem, ami már megvan neki, csak más borítóval. A blokk szerintem már nincs meg

Figyelt kérdés

2015. dec. 23. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Add oda másnak szerintem. Vagy kérdezd meg ismerőseidet, hogy nem szeretne-e valaki cserélni.
2015. dec. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha tudsz holnap még intézz egy doboz bonbont anyukádnak, lesznek boltok délelőtt.

És az ajándékozáskor meséld el, hogy mi történt. Ne tragikusan fogd fel, próbáld elviccelni. Biztos, nem lesz mérges vagy ilyesmi, sőt inkább sajnálni fog, hogy kellemetlen szituba kerültél.

Nyugi! Látni fogják rajtad, hogy volt benned kedves szándék, és ez lesz az, ami számít! :)

2015. dec. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!