Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » S51es simson miért indul csak...

Simsongabor kérdése:

S51es simson miért indul csak tolasrá amikor már pár órát állt, de utána melegen minden rúgásra indul? Blokk most lett felújítva annyi hogy a kuplung csúszik de anyagot kap gyújtás jól áll. mondjuk szerintem picit kevés neki az anyag.

Figyelt kérdés
Tolásra nagyon rövid időn belül beindul

2014. máj. 9. 08:00
 1/9 szelepke ***** válasza:
Üss össze picit a gyertyahézagon.
2014. máj. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miután mentél vele huzamosabb ideig, utána vedd ki a gyertyát és annak elszíneződése árulkodni fog a benzin-levegő keverék arányáról, de a gyújtás helyességéről is. Ha őzbarna színű, akkor jó a keverék. Ha száraz és nem olajos, akkor jó a gyújtás is. Ha mészfehér, akkor levegődús a keverék. Ha kormos, akkor benzindús. Ha olajos, akkor az akkor biztosan gyújtáshiba, ha nem füstöl nagyon a motor. Mert ha nagyon füstöl, akkor lehet sok olaj a benzin között, esetleg a sebességváltó házból szivárog a motorba olaj, de az utóbbi ritka eset.
2014. máj. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A "hidegen csak tolásra, melegen elsőre indul" lehet szivató is.

Nincs leesve a gumipogácsa a szivató karburátorban lévő végéről?

2014. máj. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A gyertyahézagot mindig picire állìtom, a gyertya picit fekete de száraz rövid próba volt még csak
2014. máj. 9. 08:46
 5/9 A kérdező kommentje:
A szívatógumi is megvan, bár ha behúzom menet közben akkor sem áll meg
2014. máj. 9. 08:47
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 - akkor illene átnézni és beállítani a karburátort.
2014. máj. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 szelepke ***** válasza:

Akkor tehát megvan az ok.

A szivatód kábé nem működik. Én úgy szoktam leállítani,hogy megpöccintem a szivatókart...

2014. máj. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagy lehet a gyertyahézag. Pontosan 0.4 mm legyen.
2014. máj. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
0,4 mm-es gyertyahézag van vagy 0,3...
2014. máj. 11. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!