Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak az en csaladomban van ma...

Csak az en csaladomban van ma nagy feszultseg?

Figyelt kérdés

Segitettem a hazimunkaban, fozni, sutni, karacsonyfat disziteni meg felallitani, majd most leultem egy par percre skypelni baratnommel es maris ment az ordibalas, hogy sz.art se csinalok egesz nap, csak gepezek, MIKOZBEN NEM IS.

Meg a folyoson hagytam veletlenul a telefontoltom es ment az ordibalas, hogy milyen rendetlen vagyok, mit kepzelek magamrol.

Hamarosan egyutt eszunk, ahhoz meg plane nincs semmi kedvem ezek utan.

Nektek milyen volt a mai napotok? 😒

Egyebkent mindenkinek kellemes unnepeket!🎄🎉



2015. dec. 24. 17:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én is kivettem a részemet a munkából,mondjuk ma nem mert lázas vagyok,fáj a torkom,pont a legjobbkor :(

Egyébként nálunk ilyenkor senki sem kiabál,mert Karácsony van :D

Egyébként mindenkinek nagyon boldog Karácsonyt kívánok ! :)

2015. dec. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Dehogy :D Nálunk is van feszültség.
2015. dec. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Kb. délben értem el azt a pontot, hogy ilyen nincs, és bőgni tudnék...

Az idei készülődés elég kalandosra sikeredett, de aztán úgy döntöttem, nem érdekel, karácsony van, és nem vagyok hajlandó beledilizni abba, hogy semmi sem úgy jön össze, ahogy szeretném. :/

2015. dec. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nálunk minden tojik az egész karácsonyra, se karácsonyfa se nagy vacsora. Mindenki 11 körül mászott ki az ágyból mert ilyenkor legalább lehet pihenni.
2015. dec. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Full ugyanez. Anyukam korhazban van, tegnap szult. Harman vagyunk itthon. Amiota hazaertunk, egyfolytaban dolgoztam, sutottem, takaritottam, a hugom utan is elpakoltam. Rendberaktam a konyhat, mert szegeny anyunak hirtelen kellett elmennie, szoval eleg sok szennyes edeny meg poharak gyultek ossze. Mind osszeraktam, a sutes utani mosogatnivalokkal egyutt. Egy pillanatra megallok szusszanni,mielott nekikezdenek, erre jon apa, es kerdore von, h 'mosogatas!?' most mondd meg. Hajtasz mint a,gep, erre meg beszolnak, mintha felszolitasra kene csinalni. Es ne higyjetek, h csak anyukam miatt ilyen.. Allandoan a tokeletes hugicamhoz mereget... Mellesleg egy olyan karacsonyunk sem volt eddig, ahol vki ne sirt volna miatta.
2015. dec. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Nem. Nálunk senkit sem kapott el a szapora.
2015. dec. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Ma nem csináltam semmit, mert nem érdekel a karácsony. Akik épp egy szinttel lejjeb vacsoráznak, őket nem tekintem családomnak, és nem fogok a fához oda állni sem, mincs szükségem a jópofáskodásra.
2015. dec. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is nagy a feszültség. A férjem reggel meg is ütött,úgyhogy szinte egész nap sírva csináltam a dolgom.Ezek után egész nap gépezett,mint már oly régóta hétvégente és esténként.Semmiben nem segített,de semmi nem volt jó,amit csináltam.S még a fiunknak is /5 éves/ elmondta, hogy nem a Jézuska hozza a karácsonyfát.Olyan csalódott volt a kisfiunk :(
2015. dec. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Nyugi, nyugi itt is áll a bál!
2015. dec. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyenkor minden családban van egy kis feszültség. Nálunk is áll a bál, gyere ide, ne gépezz, tedd le a telefont (persze ez nem nekem szól) :D Én is kivettem a részem a házimunkából, porszívóztam, segítettem a főzésben, sütésben és amikor magamra is szántam néhány percet, pl megmosom a hajam, egy kis alap smink, már magyaráztak, hogy ne állj a tükörbe :D Nyugi :D


21L

2015. dec. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!