Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A rokonaim miért ilyenek?

A rokonaim miért ilyenek?

Figyelt kérdés

1.5 éve nem találok melót. (+1600 helyre elküldtem) Szűk család emiatt nem szekál mert tudják, hogy ha lenne valami mennék egy szó nélkül.

Viszont ilyen távolabbi rokonaim annyira lekezelőek. Mindig azzal izélnek, hogy menj be kérj közmunkát. Azt most mondjuk kaptam de unom mert vagy nem is adnak semmit vagy ha igen akkor jóval képességeim alatt vannak.

Most a közeljövőbe ez is lejár. (ha jan. végéig nem találok melót beiskoláztatnak amiből meg kise lehet jönni csak nyáron mert a munkaügyi ránk terheli)

Mikor közöltem másokkal, hogy olyan tervem van, hogy kimegyek külföldre ott az ilyen aljább melókért is legalább 5x ennyit kapnék akkor szabályszerűen kinéztek. Mondván nem, menj inkább közmunkára.


2015. dec. 25. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Azért, mert a értelmi képességük a bányászbéka segge alatt van.
2015. dec. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha őszintén nyilatkoznád, szép szó nem hagyná el a számat.

Idővel vagy kapsz rendes munkát és leszállnak rólad, vagy megszakítod a "rokonaiddal" a kapcsolatot. Én biztosan eligazítanám őket.

2015. dec. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért ilyenek? Mert ilyennek születtek vagy ilyennek nevelték őket, vagy ilyenné formálódtak az életük során.


Te minek pedálozol nekik és egyáltalán honnan tudnak arról, hogy dolgozol-e vagy sem, és mik a terveid? Te kotyogod el, vagy valamelyik családtagod a kis hírharang?


Menj csak ki külföldöre, és szívj egy kis friss levegőt. A közmunka rendkívül megalázó egy értelmes, fiatal embernek.

2015. dec. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a külföldi melohoz anyagi bázis kel
2015. dec. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4


Munkásszálláson voltam 3 tucat alkoholistával, igaz volt nálam valamennyi pénz, de ha nem is vittem volna, adtak előleget. Sőt ingyen vittek ki, hoztak haza. Nagyon sok ilyen lehetőség van.

2015. dec. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!