Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért piszkálnak a rokonaim a...

Miért piszkálnak a rokonaim a stílusom miatt?

Figyelt kérdés

Koromhoz képest alacsony vagyok, vékony de nem csontos, nagyon fehér a bőröm, szőke/szőkésbarna a hajam de még jobban kiszőkítettem és oldalt borotvált. Nagyon sok barátom van de vannak "ellenségeim" is és szeretek bulizni, folyton pörgök vagy csinálok valamit. Kedves vagyok és mindig nevetek valamin amúgy :D Nem vagyok olyan, hogy ájulásig iszom magam de hamar megérzem ha ittam, a cigire is rászoktam (eddig napi 10 szál) és sajnos sokat káromkodok. Nem szeretem ha nem nekem van igazam vagy megmondják, hogy mit csináljak. Kimondom ha valami nem jó nekem. Nem tetszem (főleg az 50 feletti) rokonaimnak már csak a külsőm miatt sem. Kiskoromban mindig mondogatták, hogy milyen kis cuki vagyok. Annyira amúgy nem érdekel, hogy ki mit gondol csak idegesít hogy mindig van valami hülye beszólásuk. Amúgy pletykálni is szoktak rólam. Miért jó ez?

16/L


2013. aug. 28. 18:51
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Még kiforratlan a stílusod, majd szép lassan változik ez is.


Mellesleg nem mindenki rajong a káromkodó lányokért, akik ráadásul azt sem tűrik, ha ellentmondanak nekik. Kicsit nyers vagy, talán az a gond.

2013. aug. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Le akarok szokni a káromkodásról a szüleim társaságában amúgy sem szoktam sokat.
2013. aug. 28. 18:56
 3/30 anonim ***** válasza:
86%

Mert egy arrogáns, nagyszájú tini nem kellemes társaság.


Majd kinövöd, ez egy nehéz kor, kb 17-18 után már normálisabb leszel.

2013. aug. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
77%
Ha ekkora arc vagy, akkor miért foglalkozol az öregekkel?
2013. aug. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Most is normális vagyok csak kiélvezem, hogy fiatal vagyok. Azért mert egy mondattal el tudják rontani a napomat.
2013. aug. 28. 19:01
 6/30 bakur12 ***** válasza:
100%
Az idosebbek szeretnek viccelodni a fiatalokkal, kivalt ha latjak, hogy nem veszed fel vallrol. Ha meg adsz is okot amibe belekossenek pl. ha nem hetkoznapi frizurad van vagy kulonleges ruhakba jarsz akkor szekalnak mindig. Ha annyira zavar akkor legy olyan, hogy ne legyen mivel piszkaljanak vagy elozd meg oket es kezd el szivatni oket, habar ez nehez feladat egy 16 eves lanytol.:D A szemelyleirasodbol jo csajnak tunsz.
2013. aug. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
62%

Ez mindent elárul:

"Nem szeretem ha nem nekem van igazam vagy megmondják, hogy mit csináljak. Kimondom ha valami nem jó nekem."

Hallgatni arany,és legyél alkalmazkodóbb!

2013. aug. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
75%

"Azért mert egy mondattal el tudják rontani a napomat"

Gondolkodtál azon, hogy lehet, hogy te is ezt teszed velük? Nem tudom, csak egy ötlet...

2013. aug. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
79%
Hidd el - én is voltam hisztis tini - te is biztos egy mondattal el tudod rontani más napját.
2013. aug. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
64%

nekem máris szimpatikus lettél :D amúgy meg ilyenek a felnőttek, én sem tetszettem a rokonoknak (50 alattiaknak sem), amikor fél méter hosszú hajam volt és western csizmában jártam és lógott a cigi a számból meg kocsmaszagú voltam...

szerintem a lényeg, hogy tombolj csak, de mindig tudd, meddig menj el, vigyázz magadra!

2013. aug. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!