Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kereshetném fel a...

Hogyan kereshetném fel a rokonaim? Bővebben lent

Figyelt kérdés
édesapámnak az apukája új családot alapított..Az én nagypapám meghalt amikor apukám 6 éves volt.De a második házasságból született 2 testvére.Tudjuk, hogy régen hol éltek, de nem tudjuk, hogy a nagypapám halála után mi lett velük.Most szeretnénk felvenni velük a kapcsolatot.

2014. jan. 9. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
"édesapámnak az apukája új családot alapított..Az én nagypapám meghalt amikor apukám 6 éves volt" Seemiképpen ne ennek alapján!
2014. jan. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
látom te is nagy IQ fighter lehetsz...
2014. jan. 11. 18:21
 3/6 LamboLover ***** válasza:

DE ez akkor is bar.omság. Édesapádnak az apja a te nagypapád, hacsak nem az anyai ágiról beszélsz de kétlem.

Látom se az apád se a nagyapád nem vert sok észt beléd.

2014. jan. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért próbáltam körbeírni, hogy az ilyen ostobák is megértsék, mint Te :)
2014. jan. 11. 22:25
 5/6 LamboLover ***** válasza:
Hát akkor elég sz.arul tudsz körbeírni szivecském, mivel két értelmes emberből kettő nem értette...Szerintem gondolkozz el egy picit és szállj magadba, mielőtt sértegetsz:)
2014. jan. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 LamboLover ***** válasza:
Ja amúgy, hogy a kérdésedre válaszoljak, probálkozz más rokonoknál akik esetleg tudhatják, vagy régi cuccok közt, de a kedvességed után, őszintén remélem, hogy nem jársz sikerrel, na puszi
2014. jan. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!