Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy megertsen a...

Mit tegyek, hogy megertsen a parom, szeressen es kenyeztessen?

Figyelt kérdés

A parommal 4 eve vagyunk egyutt. Van ket gyerekunk. A kapcsolat elejen az elso 4 honapban volt ferelepese csokolozott mas csajokkal is. Allitolag azert mert nem olyannak nezett akivel kapcsolatot tud majd epiteni. Tobb fiu baratom volt akikkel tartottam a kapcsolatot es sosem tudta megerteni hogy semmit nem akarok toluk vagy ok tolem. Aztan megszakitottam veluk a kapcsolatot. Megbocsajtottam a ferelepest de felek ujra megteszi. Sajnos nem vagyunk boldogak. Nem bizik bennem, sokat hazudtam aprosagokkal.

Egyutt elunk, alberletben sajnos. Joforman o tart el minket. Nem bizik bennem azt hiszi folyton hazudok. A gyerekekkel torodik, velem nem. Fozunk elmegyunk testvereihez, szuleinkhez... Szeretkezunk... Ennyi. Nem akar programot csinalni velem. Sokszor megbant a viselkedesevel. Sokszor nem figyel mikor beszelek, vagy nem nez ram. Jatszik a telefonjan cigi es iszik egy poharral. Kerem hogy torodjon velem, kenyeztessen, szuksegem van a szeretetre. Hiaba. Nem ert meg.mindig azt mondja szeret es itt csak en kell valtoztassak ha jobb kapcsolatot akarok... Hagyjam legyen nyugalma mert nekem semmi sem jo. Mit tegyek hogy megertse szuksegem van a szeretetere, arra hogy kenyeztessen es ezert vagyok boldogtalan? Felesegul sem vett el, felek mar nem szeret. Kertem szakitsunk, nem akart, ertsem meg hogy szeret. Szeretem ot, de igy nem birom, nagyon boldogtalan vagyok. Mit tegyek?


2015. dec. 28. 04:59
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Az utcan is megy elore sokszor, ajtonal nem ad elsobbseget, ugy erzem egy idegent jobban tistel mint engem.
2015. dec. 28. 05:02
 2/16 A kérdező kommentje:
Tisztel*
2015. dec. 28. 05:02
 3/16 A kérdező kommentje:
Mit tegyek? Legyek egy meghatarozott ideig jo vele, annelkul hogy elvarnek cserebe valamit? Ne szoljak ha megbant legyek mindig jo, hatha ugy eszbe kap?
2015. dec. 28. 05:04
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Túl sokat vársz szerintem egy alapvetően problémás kapcsolattól. Ha ahogy írod gyakorlatilag csak éltek egymás mellett meg napszámban nevelitek a gyerekeket ne várd hogy varázs ütésre minden tökéletes lesz. Apró dolgoktól kell elindulni és igen mindkettőtöknek. Tedd meg te az első lépéseket de ha nem követ a férjed akkor el kell gondolni hogy egyáltalán egymás mellett kell e lennetek. Mindenesetre én a helyedben igyekeznék saját egzisztenciát teremteni.
2015. dec. 28. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Azt hiszem, itt nincs semmi esély arra, hoyg ebböl JÓ kapcsolat lehetne.


Ha már kezdetben megcsalt, te meg megbocsájottál, gyakorlatilag minden egyéb kontaktust megszüntettél, ö tart el, téged csak használ, viszont féltékenykedik, kihasznál és teljesen bekorlátoz, akkor ez egy alá-fölé rendelt viszony, ahol te vagy a rabszolga.


Hogy ilyen helyzetbe minek kellett két gyereket is szülni, az csak azt mutatja, hogy nagyon éretlen vagy.


Az egyetlen értelmes megoldás az lenne, ha külön mennél töle és elkezdenéd az életetdet felépíteni.

És ehhez NEM kell engedélyt kérni mástól, ez a te döntésed.

2015. dec. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%

A "párod" nem szeret és nem is akar szeretni, neki csak kényelmes, hogy ha nincs más, akkor kéznél vagy, vezeted a háztartást. Egyértelmüen nem AKAR közelebb kerülni hozzád, neki így tökéletesen megfelel a helyzet.

Egyre inkább függöségbe taszít anyagilag is meg érzélmileg is.

Ha nem lépsz ki sürgösen, akkor csak egyre rosszabb lesz a helyzet.


Márcsak a gyerekek érdekében is minél elöbb kezdj új, önálló életet és ne maradj ebben a rabszolgahelyzetben. (Csak azt nem értem, hogy minek szültél gyerekeket ilyen embernek)

2015. dec. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni de ez addig lesz így ameddig nem talál magának egy hozzá illő társat...kezd el kiépíteni hogy ne ő tartson el...
2015. dec. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

Nem akarlak megbántani,de egy olyan kapcsolatba, ami a legelejétől rossz, minek szültél 2 gyereket is?? Még oké, tegyük fel az első becsúszott, nem akartad elvetetni, oké. De a második? Ilyen emberrel miért maradtal tovabbra is együtt? Láthatóan nem tisztel, valószínűleg csal továbbra is. Persze arra jó vagy, hogy néha téged is megdöntsön, meg főzz, moss rá...sürgősen keress munkát és add be bölcsibe a gyereket. És lépj le, költözz külön. Van más egyedülálló anyuka is, aki a gyerektartásból és a fizujából fent tart egy albérletet. Nem lehetetlen. Amúgy mar csak a gyerekek miatt is menjetek külön. Szerintem nem jo, ha ezt a család modellt látják(apuka nem tiszteli anyukát stb)

Bár felőlem maradj együtt ezzel a fickóval, szülj neki még 1-2 gyereket... Attol meg a kapcsolat nem fog megjavulni. Írtam is, ez mar a legelejétől kuka.

2015. dec. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%

bocsánat, de az előzőekhez képest egy kicsit más szemszögből próbálom, hogy ránézz a dologra. Szerintem telhetetlen vagy, és nagyon idétlen ez a "kényeztessen" igény. Ne hazudozz, mert az nagyon aláássa a kapcsolatokat. Ne beszélj sokat, azért nem figyel, mert túl sokat beszélsz.

"Hagyjam legyen nyugalma mert nekem semmi sem jo." -próbáld megvalósítani, hogy legyen egy kis ideje naponta, amikor egyedül van, nem "kell" semmit sem csinálnia, nem kontrolálja senki. Ez egy borzasztó nagy igény az embereknél és a felsorolt hibákat váltja ki a hiánya.

Neked a "kényeztetésre" van nagyobb igényed, neki meg erre. Ezért próbáld először a te részedet megvalósítani: naponta félóra csend és nyugalom - szerintem akkor ő is megpróbálja a te igényedet jobban kielégíteni. A jövőtök, a gyerekek érdekében érdemes megfogadni ezt a tanácsot - tapasztalat van mögötte.

2015. dec. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
Ha magától nem szeret és nincs igénye arra, hogy ezt kimutassa, akkor rávenni nem fogod tudni. A leírtak alapján nem mondanám meg, hogy egy pár vagytok, nyoma nincs a szerelemnek részéről. Te meg ragaszkodsz, kapaszkodsz, annak ellenére, hogy szenvedsz mellette. Szerintem kezdj el tervezni a jövőre egyedülálló anyaként, anyagilag igyekezz függetlenedni, mert ennek rossz vége lesz.
2015. dec. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!