Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy édesanyám...

Mit tegyek, hogy édesanyám megértsen?

Figyelt kérdés
Anyumnak sosem tetszik az, ami nekem, sehogy nem jutunk közös nevezőre. Egyik jó példa az öltözködés. Nem engedi, hogy éljem az életem. Próbáltam elmagyarázni, hogy majd mikor 20-30 éves leszek, majd öltözök normálisan, és úgy is fogok gondolkodni. Szerinte gyerekes vagyok, vagy ilyesmi. Szerintem ez 14 éves korban normális is.

2012. márc. 8. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd 20-30 évesen öltözködj ahogy tetszik! Vagy tán neked anyád cipője kicsi, de........ ! Még szép hogy megmondja hogy öltözködj!
2012. márc. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Feketebe járjak mint a gothok?
2012. márc. 8. 17:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Hugom is 14 éves , és ugyanez. Nem tudsz neki mit csinálni . Majd megszokja .

Mindenesetre ne veszekedj vele állandóan !

2012. márc. 9. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megprobalok :).
2012. márc. 9. 19:34
 5/5 Ingridd válasza:
Beszélgess vele sokat, eröltesd az ölelést, a puszit, ha van ideje rád ha nem. De neérezd magad különlegesnek, hogy csak nállatok van ez, ez minden családba elöfordul, nállunk is volt és majdnem egy évig civakodtunk anyuval.Az a ritka család, akinél nincs ilyen korszak.Engedj sokat!!! Hagyd rá ha valamiért csesztet halgasd meg helyeselj, és akkor hamarabb tul vagy rajta ;) . Azért irányít mert nem akarja hogy egy csavargo legyél. Gondold magad az ö helyzetébe. Segíts neki sokat: mosogass el, porszívozz fel helyette stb :) . Most van idöd hogy gyerek legyél, késöbb nem lesz, ezt ne felejtsd el ;)
2012. ápr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!