Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy megertsen a...

Mit tegyek, hogy megertsen a parom, szeressen es kenyeztessen?

Figyelt kérdés

A parommal 4 eve vagyunk egyutt. Van ket gyerekunk. A kapcsolat elejen az elso 4 honapban volt ferelepese csokolozott mas csajokkal is. Allitolag azert mert nem olyannak nezett akivel kapcsolatot tud majd epiteni. Tobb fiu baratom volt akikkel tartottam a kapcsolatot es sosem tudta megerteni hogy semmit nem akarok toluk vagy ok tolem. Aztan megszakitottam veluk a kapcsolatot. Megbocsajtottam a ferelepest de felek ujra megteszi. Sajnos nem vagyunk boldogak. Nem bizik bennem, sokat hazudtam aprosagokkal.

Egyutt elunk, alberletben sajnos. Joforman o tart el minket. Nem bizik bennem azt hiszi folyton hazudok. A gyerekekkel torodik, velem nem. Fozunk elmegyunk testvereihez, szuleinkhez... Szeretkezunk... Ennyi. Nem akar programot csinalni velem. Sokszor megbant a viselkedesevel. Sokszor nem figyel mikor beszelek, vagy nem nez ram. Jatszik a telefonjan cigi es iszik egy poharral. Kerem hogy torodjon velem, kenyeztessen, szuksegem van a szeretetre. Hiaba. Nem ert meg.mindig azt mondja szeret es itt csak en kell valtoztassak ha jobb kapcsolatot akarok... Hagyjam legyen nyugalma mert nekem semmi sem jo. Mit tegyek hogy megertse szuksegem van a szeretetere, arra hogy kenyeztessen es ezert vagyok boldogtalan? Felesegul sem vett el, felek mar nem szeret. Kertem szakitsunk, nem akart, ertsem meg hogy szeret. Szeretem ot, de igy nem birom, nagyon boldogtalan vagyok. Mit tegyek?


2015. dec. 28. 04:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%
Megszűntél nőnek lenni. 4 év alatt 2 gyerek... Az másfél év terhesség, 1 év szülés utáni hormonhisztikorszak jobb esetben. És akkor az elején még fél év félrelépés, csajozás.. És te ezek után szülsz neki. Mindent megtehetett veled. Mitől lennél számára nő?
2015. dec. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
36%

Egyetértve az előzőekkel, de kicsit más szemszögből is nézve:

A kapcsolat legelején lévő csókolózást még nem nevezném "megcsalásnak", hiszen nem tudhatta a srác, hogy mennyire komoly részedről a dolog, hiszen neked is volt vele párhuzamosan egy csomó "fiúbarátod".

Mivel magad is elismered, hogy rengeteget hazudoztál neki, miért is kellett volna elhinnie, hogy nem volt közöd a fiúkhoz?! (Más sem hinné el!)

Ő -veled ellentétben- legalább beismerte a "megcsalást".

Tudod amikor hazajött a munkából és mindig talált otthon néhány "fiúbarátot", nehéz lett volna elhinnie, hogy csak sakkoztatok...

Nem csodálom, hogy nem bízik benned.


Én valószínűleg egy apaságit is csináltatnék a helyében.

2015. dec. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
73%

Nem akarok bunkó lenni, de kapd be, kérdező.


Az első két mondatot olvastam csak el...

4 év alatt 2 gyerek, úgy, hogy az fél éven belül meg is csalt. És még csodálod, hogy nem szeret?


Hogy lehetsz annyira hülye, és ÖNZŐ, hogy egy ilyen embernek 2 gyereket szülsz??! A gyerekekre nem gondolsz, csak magadra? Nekik család kellene, kiegyensúlyozott, boldog szülők, normális élet - tőletek ennek egyikét sem várhatják el. Az ilyen emberektől elvenném a gyerekeket, őszintén...

2015. dec. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 acelsziv ***** válasza:
86%
Még egy sötét ember aki a semmire gyereket szül. Mit vártál. Ja várj kitalálom. Azt remélted, hogy a gyerektől majd minden megváltozik ugye?
2015. dec. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
55%
Ugye ilyen primitív emberek, mint a kérdező nem léteznek?? Mondjátok, hogy ez csak kamu...
2015. dec. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

13 év házasság nem csekély tapasztalat:

Szeresd, kényeztesd, és értsd meg!


Ha te nem tudod ezt megadni neki, hogy várhatod el, hogy ő megadja neked??


Kezdve azzal hogy nem hazudsz sem apróságokban, sem semmiben, mert örökre elveszted a bizalmát és a tiszteletét. Tudod ez két olyan dolog, amit nem lehet elvárni, vagy kiérdemled, vagy nem kapod meg.


Azt írod, szerinte neked kell változni. De azt nem, hogy miben. Lehet, hogy érdemes lenne rá odafigyelni, nem gondolod? Ő se vár többet vagy kevesebbet, mint te: mutasd ki, hogy szereted, és változz meg érte, hogy boldogabb legyen.


Ugyanis jelenleg ő is boldogtalan melletted.



És még egy jó tanács!

NEM a párod tesz boldoggá, ez neki nem dolga. A te döntésed, hogy boldog leszel, és nem másoktól kell várni.

Elég kiszolgáltatott helyzet, hogy anyagilag nem vagy független.


Keress olyan dolgokat, amik boldoggá tesznek! Pl. én imádtam a kicsikkel játszótérre menni, homokozni, beszélgetni a többi anyukával, barátkozni, friss levegőn lenni. Sétálgatni a babakocsit tolva, cél nélkül, nézni a várost, fa kirakatokat. Ma is ha van egy fél napom, kézen fogom a két csemetét, és megyünk kirándulni az erdőbe, télen-nyáron. Ehhez nem kell se férj, se más.

Legyenek barátnőid, tartsd és ápold a kapcsolatot a rokonokkal, ne nyűgként tekints ezekre.

Pl. ha párodnak nincs kedve programokhoz, anyuddal vagy sógornőddel is kimozdulhatsz, viszed a két kicsit, és hajrá. Addig a párod is kipiheni magát, feltöltődik, lenyugszik.

Esetleg kedvet kap a programokhoz, és legközelebb elkísér.

Rengeteg dolog nem is kerül pénzbe, rendezvények, kiállítások, stb.


Követelőzni édeskevés. Tegyél érte, hogy a TE életed jobb legyen. A te saját, önálló életed. Nem várhatod hogy majd mások érzik jól magukat helyetted.


Egyszer hallgasd meg a másik felet! Hátha igaza van a párodnak abban, hogy min kéne változtatnod!

2015. dec. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!