Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben...

Mit tennétek a helyemben szilveszterkor?

Figyelt kérdés

meg volt már jóelőre beszélve h baráti társaságommmal barátnőméknél szilvezterezek, rajtam kívűl mindenki itthon lenne ( két nővérem van) kicsit megvannak most rám sértődve,hogy nem leszek itthon,neg ilyenek...

Menjek és érezzem magam jól vagyis próbáljam jól érezni magam úgy hogy rossz érzés van bennem?

Vagy maradjak otthon és unjam magam csak hogy a lelkiismeretem ne érezze rosszul magát...

Amúgy nem mintha annyira szeretnék a családommal lenni...

15/L



2015. dec. 29. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szüleid ezek szerint elengedtek igaz? akkor menj és érezd jól magad a barátnődnél, mondom ezt szülőként :) (nem értem miért vannak megsértődve, inkább irigyek lehetnek a nővéredék, hogy nekik nincs hova menniük - ennyi idősen én se otthon ünnepeltem már hanem házibuliba mentem én is)
2015. dec. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vidd a nővéreidet is a buliba.
2015. dec. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt nem mondanám,hogy buli lesz, csak pár barátnőmmel leszünk... Amúgy köszönöm a válaszokat! 😊
2015. dec. 29. 14:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én lányom lennél, akkor azt mondanám, eredj, érezd jól magad a barátnőiddel.
2015. dec. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne szórakozz már,a nővéreid nem éeltképesek nélküled? Minek kuksolj otthon mégis? Menj csak bulizni,a nővéridnek biztos savanyú a szőlő, hogy ők nem mennek sehová.
2015. dec. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menjél bulizni, hát minek sértődtek meg? Lehet, hogy csak irigyek, mostmár csakazértis menjél el, hogy megtudják, hogy nem lehet minden az övék, te sem az ő tulajdonuk vagy, ha meg esetleg sértődöttségből bunkóztak is miatta... Meg most azért haragudnának rád, mert te jól érezheted magad? Meg egyébként is meg volt már beszélve, hát így meg cserbenhagynád a barátnőidet, azt meg ne érezd cserbenhagyásnak, hogy ők ottan behisztiztek, asszem ez a "dgljön meg a szomszéd tehene is" -hozzáállás. Hogyha ők nem mennek sehova, te se érezd jól magad. Meg, gondolj bele, hogyha szeretnének, megértenék, de itt nem szeretnek, hanem uralkodni akarnak rajtad, akkor miért akarnál velük lenni. Eljátsszák a nagy sértődöttet, hogy elmész, mintha olyan fontos lennél nekik, közben meg pont, hogy nem, mert nem akarnak elengedni, azt hiszik, hogy te a tulajdonuk, a részük, az ő eszközük, tartozékuk vagy. Máskülönben minek tagadnának meg tőled egy bulit? Különbenis, miért olyan fontos nekik, hogy mindenáron otthon legyél Szilveszterkor? Meg te se szeretsz annyira velük lenni, akkor hagyják csak, hogy te boldog legyél, mert a barátnőiddel meg gondolom, szeretsz lenni. Miért ne érezhetnéd jól magad. Nem gondolhatja senki, hogy neked tilos. Csak egy tiniösszejövetelről van szó, és most ezért haragszanak, meg durcáznak be a testvéreid? Az év többi napjában miért nem jó nekik. Miért nem akkor foglalkoznak veled, amikor nem ígérkeztél el sehova? Akkor törődnek veled, vagy csak úgy egyszerűen "hirtelen felindulásból" nem akarják, hogy elmenj? Mert ha alapból nem foglalkoznak veled, de mihelyt el akarsz menni, már is "ugranak", hogy nem szabad, és érzelmileg esetleg zsarolni próbálnak, hogy megsértődnek? Hagyd ott őket, puffogjanak csak, plusz még tényleg, nevelőcélzattal is jó, hogy észrevegyék, hogy nem csak körülöttük forog a Világ, te egy különálló emberi lény vagy, saját érzésekkel, saját gondolatokkal, saját vágyakkal, saját elképzelésekkel, saját véleménnyel, dolgokhoz hozzáállással, más az értékrended is, nehogy már ők szabják meg, hogy mikor hova menj, meg uralkodni akarjanak rajtad. Ne hagyd magad, ha egyszer meg van beszélve, és szeretnél a barátnőiddel lenni, akkor legyél ott, és érezd jól magad, a te életed a tiéd, és nem az övék. A saját életedben te vagy a "főszereplő", ha hagyod, hogy "más írja a forgatókönyvet", az nem így lesz. Ha nem tiéd az életedben a "főszerep", akkor az talán baj:S. (Ja de ezt nekem is csak mondták, nem én találtam ki ezt a megfogalmazást, hogy te vagy a főszereplő, tehát a saját szemszögedből, nekem is csak mondták)
2015. dec. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, h menj. Attol nem lesz jobb a tesoidnak, ha te is otthon maradsz.
2015. dec. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!