Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy apu...

Mit csináljak, hogy apu megbízzon bennem és elengedjen erre a bulira szilveszterkor?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel már 1 hónapja együtt vagyunk...és úgy beszéltük meg, hogy a szilvesztert együtt töltjük...de az ő haverjai rendeznek házibulit ami Paks mellett lesz...és a barátom azt mondta h menjünk oda...de apu nem tud a barátomról és csak annyit mondtam neki, hogy az osztálytársaim elhívtak házibuliba...és akk azzal jött h adjam meg a szüleinek a számát meg h ő elvisz meg stb...jó csak én szekszárdot mondtam zavaromban és nem azt a paks melletti települést...én nagyon el szeretnék menni aba a buliba....és se inni se semmi ilyesmit nem fogok csinálni!! Csak egy jót táncolni és hülyülni és a barátommal lenni...hogy vegyem rá aput, hogy nem kell elvinni...meg mondtam neki, hogy fel fogom hívni többször is....mit javasoltok? 15/L..

2013. dec. 27. 17:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk kezdd a bizalom alapkövével: mondd el neki hogy van ez a fiud :)
2013. dec. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja és egy jó tanács: egy lány sose fusson egy fiu után. Hívd el őt hozzátok, ha apád semmiképpen sem enged el! Ha fontos vagy a fiunak, biztos eljön.
2013. dec. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam rajta, hogy elhívom és be mutatom...de nem lenne korai?://
2013. dec. 27. 17:57
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt akarod hogy apád megbízzon benned mondj el mindent, abból semmi jó nem lesz, hogy átvágod.
2013. dec. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

A 15 éves lányomat nem engedném el egy másik városba egy olyan fiúval, akivel csak 1 hónapja jár. Te hiába ígérgetsz bármit. Ugyanis itt nem arról van szó, hogy a szüleid bíznak-e benned, vagy sem, hanem arról, hogy nem ismerik a fiút, tehát benne nem bíznak.

Teljes mértékben megértelek!!!

(Amikor ennyi idős voltam, engem sem engedett el anyám egy ilyesmi buliba. Ott bőgtem, hogy ő nem is szeret engem, mert különben elengedne. Tudod mit válaszolt? Inkább te sírj, mint én. Akkor nem értettem. Most már igen.) Ugye érted?

2013. dec. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem akarom átvágni..:// de ha megtudná, abból se lenne semmi jó...így még talán elengedne...és vigyáznék magamra...tényleg semmi rosszat nem csinálnék...egy kis erőt adna h a barátommal lehetek így a 2014-re
2013. dec. 27. 18:03
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj..15 évesen pasizni meg házibuliba szökni nem korai de bemutatni igen? Itt a te értékrendeddel vannak elég komoly problémák.
2013. dec. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy még csak 1 hónapja vagyunk együtt...és 1 hónap után lehet még korai lenne haza hozni....
2013. dec. 27. 18:06
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki az igazat. A szüleid a legjobbat akarják neked, és ha nem is engednek el, azt biztos megengedik, hogy nálatok legyetek. Jobb is, mert akkor legalább személyesen is megismerhetik.
2013. dec. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem korai. :) Ezzel tuti nem rontod el a kapcsolatotokat, ha ettől félsz.
2013. dec. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!