Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik (felnőtt emberek) nem...

Akik (felnőtt emberek) nem vagytok túl jóban a szüleitekkel, mennyi időközönként mentek hozzájuk látogatóba?

Figyelt kérdés

Tesóm sokszor a fejemhez vágja, hogy én milyen ritkán járok haza. Mindketten felnőtt emberek vagyunk, heti 1 alkalommal minimum telefonon vagy e-mailben beszélünk, kb. havonta személyesen is találkozunk, de a szülői házhoz rengeteg rossz gyerekkori élmény társul, így nem szívesen megyek én oda. Szüleinkkel sosem volt jó kapcsolatunk, inkább semmilyen, mint rossz. (nem rajtunk múlott)

A tesóm most is még ott él.


2015. dec. 29. 19:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Amikor albérletbe költöztem, eleinte hetente-havonta is haza látogattam, de kb. semmi értelme nem volt. Ráment egy csomó útiköltségem, aztán hümmögések, vagy kényszeredett jópofizások voltak néhány órán át. Ennek semmi értelmét nem láttam.
2015. dec. 29. 19:19
 2/6 anonim ***** válasza:
1-2 havonta megyünk haza. 150 km -re élünk tőlük, már nekem is van gyerekem. Nálunk is a görcsös jópofizás megy. 34 N
2015. dec. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tökmindegy, hogy mi hányszor, meg hogyan... te annyiszor menjél, ahányszor csak jólesik.

(Ami azt jelenti, hogy AMIKOR HIÁNYOZNAK.)


A tesód meg ha látni akar, hát neki is van lába.

2015. dec. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fagyos hangulatba, volt hogy évekig nem voltam otthon. A távolság, pár 100 méter.
2015. dec. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Zedricht ***** válasza:
Hat, ugyan en gyereke vagyok, de a szuleim ugy vannak, hogy anya anyukajat szinte naponta latjuk apuet pedig havonta vagy 2 havonta.
2015. dec. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én évente háromszor megyek haza: karácsonykor, húsvétkor és a születésnapom környékén szeptemberben. Régebben többet utaztam haza, de már nem szeretek, ennek több oka is van. Azt szoktam mondani a szüleimnek, hogy jöjjenek inkább ők. Az utóbbi időben szoktak is, így kb. kéthavonta azért látjuk egymást.
2015. dec. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!