Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem tűnt fel, mennyi...

Csak nekem tűnt fel, mennyi életképtelen, szülő függő fiatal felnőtt van?

Figyelt kérdés
Egyre több olyan kérdést látok itt, ahol a nagykorú gyerekek fújnak a szüleikre valami ostoba okból vagy éppen félnek tőlük, tiniként viselkednek. Csak nekem fura ez?

2015. dec. 26. 09:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%
Nem csak neked, a statisztikák készítőinek is. A kamaszkor manapság majdnem 30 éves korig tart.
2015. dec. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Az ország életképtelen.Ha lenne normális fizetés, nyilván hamarabb kezdenének önálló életet.A hozzáállás, jövőkép, mentalitás is más lenne.
2015. dec. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
46%
Nemcsak neked.Én ha megnyitok egy kérdést,és látom,hogy egy egész oldalt teleír a "gondjaival",már el sem olvasom,mert tudom,hogy vagy egy,kamasz nyavajog,hogy neki milyen szar élete van,vagy egy 20-30 év közötti életképtelen felnőtt gyerek,akinek ugyan gondja van a szülőkkel,de mégsem tud lelépni.Mert nem akar.És igenis kifogás,hogy nem tud,mert tanul,blablabla.Én is tudtam 20 évesen külön menni.Csak akarni kell!Vagy ha fontosabb a kényelem,akkor nem kell itt egy oldalon keresztül fröcsögni a szülőkre!
2015. dec. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%
Férjem öccse dettó ilyen. 30 éves, 1 éve költözött el otthonról, és nem az anyagiak miatt, hanem mert így volt neki kényelmes. Amikor látta, hogy minden vele egykorú haverja elkezd külön költözni (egy szint), akkor kezdte cikinek érezni, hogy szülők nyakán él. Nade csak azért költözött el, mert házibulikat akart tartani. Csekkjei szülőkhöz mennek, ők fizetik be neki, minden hétvégén ott ebédel, a hétköznapokon 2 napnál tovább nem bírja, hogy ne menjen el anyucihoz..szánalmas, életképtelen. Persze barátnője nincs, mert legkésőbb fél év után mindenki rádöbben, hogy anyuci pici fia akit a háttérből irányítanak.
2015. dec. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%
Nekem szülőként az tűnt fel, hogy mennyi ÉLETKÉPTELEN SZÜLŐ van! Soha az életben nem volt ennyi.
2015. dec. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
73%

Kik is nevelték ezeket az életképtelen fiatalokat?


Ja hogy ti!!


További kérdés??

2015. dec. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
Nana!Ez megint általánosítás!Azért némelyik szülő is megéri a pénzét!Azt hiszik a gyereket maguknak szülték,pedig nem!A világnak szülték.
2015. dec. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
és szerinted mégis mitől lesz egy gyerek életképtelen? a szülő neveli olyan, amilyen...
2015. dec. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%
Valóban így van kérdező, de az a probléma, hogy ezért a "szülőfüggő fiatal felnőtt" szülei a ludasok; ha húsz éves koráig tutujgatják, gyerekkora óta mindent a segge alá tolnak, eltűrik a hisztit, nem nevelik hanem inkább berakják a gyereket a tv elé (így kb ki is jelenthetjük hogy az efféle fiatalokat a tv neveli fel), jó hogy 30 éves korában is úgy viselkedik mint egy tini, és hisztigörcsöt kap egy kisebb probléma miatt.
2015. dec. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
régen is így volt,csak nem volt internet,tehát rejtve maradt,na meg anno elvitték pár évre katonának a fiatalokat
2015. dec. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!