Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legelső emléked az életből?

Mi a legelső emléked az életből?

Figyelt kérdés
Én pontosan nem tudom. Kb három éves lehettem, amikor a két évvel idősebb testvéremmel kint álltunk télen a sötétben a kocsma előtt, apánk bement inni, és hát gyerekeket mégsem akart bevinni, valki odajött megkérdezni, hogy miért állunk ott, mi meg mondtuk, hogy apukánkat várjuk. Nem csoda, hogy anyu elvált tőle. Nem biztos, hogy ez a legelső, de az elsők között van.
2010. márc. 25. 11:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
járókában ültem és néztem a cicát. /kb. 2 éves lehettem/
2010. márc. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Huh, én sem tudom biztosan melyik az első.

Talán az, hogy Budapestre mentem anyuékkal (3-4 éves voltam), és 2 db 3emeletes ágy volt a szobában, és én legfelül akartam aludni, meg hogy a mikor azon az ágyon ültem, nem tudom, vagy legfelül, vagy középen, az ágy háta mögé esett a babám. Meg emlékszem egy nagyon szép, nagy térre, ahol egy bevásárlóközpont volt, de nem tudom milyen. Meg még részletekre emlékszem a vidámparkra is. Onnan főleg arra, hogy volt kisgyerekeknek egy "óriáskerék" és azon egy kb velem egykorú kislánnyal ültem, és beszélgettünk :)


Ez mind a budapesti kirándulásunk emléke =)

2010. márc. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
én ovodás korom előtt semmire sem emlékszem, talán az az első amikor a mászókánál beszélgettem egy barátnőmmel ott
2010. márc. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Anyu is csodálkozik, hogy emlékszem arra, amikor a kis fehér pólómban és világoskék nadrágomban vitt az orvoshoz, kaptam szurit és kint a váróban nagyon sírtam utána és bújtam anyuhoz. anyu azt mondja, kb. 10hónapos voltam akkor.
2010. márc. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
kb. két éves koromban lehetett, amikor feküdtem anyuék ágyában és néztem a híradót. emlékszem a szoba berendezésére. anyukám behozta a szokásos esti kakaómat, természetesen cumisüvegben. nagyon tiszta emlék. örülök, hogy megvan....
2010. márc. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Apukám kórházba került, és nagyon sírtam, hogy nem jöhet haza. Nem voltam még 2 éves. Aztán semmi emlék, majd a következő, mikor az öcsém született. 2,5 éves voltam
2010. márc. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy ez a legkorábbi-e, de talán az első családi házunkba anyu festett kartonra ilyen nagy (kb. 2 méter) hófehérkét, meg "erdő lakókat" és feltette a falra, én meg féltem tőle. 2 éves körül voltam.
2010. márc. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

tisztán emlékszem,hogy mikiegeres ruhában bölcsödébe vittek 2,5 évesen és ott álltam a kapuban és kapaszkodtam,hogy be nem megyek...

ez az egyetlen emlékem,a többi már mind 4-5 éves kor körüli

2010. márc. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor a bölcsiben játszottam. Azt hiszem valami autóban, és gurultam le vele a lejtőn.
2010. márc. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
3 éves kor körüli. lovacskázom a Hajdú-porszívón.
2010. márc. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!