Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legelső emléked az életből?

Mi a legelső emléked az életből?

Figyelt kérdés
Én pontosan nem tudom. Kb három éves lehettem, amikor a két évvel idősebb testvéremmel kint álltunk télen a sötétben a kocsma előtt, apánk bement inni, és hát gyerekeket mégsem akart bevinni, valki odajött megkérdezni, hogy miért állunk ott, mi meg mondtuk, hogy apukánkat várjuk. Nem csoda, hogy anyu elvált tőle. Nem biztos, hogy ez a legelső, de az elsők között van.
2010. márc. 25. 11:45
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
58%
szülőszoba
2010. márc. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
100%
Fél éves lehettem, mikor még a lakón laktunk, és épp a szomszéd gyerekek levettek a szekrényről valami játékot nekem.
2010. márc. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 2 éves lehettem, amikor a szüleim elvették tőlem a cumisüveget, és azt mondták: "elvitte a nyuszi" (éppen húsvét volt). Odatették a spájz ablakába, és kintről lehetett látni, hogy ott van az ablakban a cumisüveg. Pár éve mondtam anyuéknak, hogy tudtam ám, hogy nem a nyuszi vitte el:)
2010. márc. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!