Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legelső emléked az életből?

Mi a legelső emléked az életből?

Figyelt kérdés
Én pontosan nem tudom. Kb három éves lehettem, amikor a két évvel idősebb testvéremmel kint álltunk télen a sötétben a kocsma előtt, apánk bement inni, és hát gyerekeket mégsem akart bevinni, valki odajött megkérdezni, hogy miért állunk ott, mi meg mondtuk, hogy apukánkat várjuk. Nem csoda, hogy anyu elvált tőle. Nem biztos, hogy ez a legelső, de az elsők között van.
2010. márc. 25. 11:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
az oviban mindig vita volt a babaházon. 5 éves, kb.
2010. márc. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy piros babakocsiban voltam és egy kék épület előtt mentünk el. Anyám szerint erre még nem emlékezhetek mert akkor még csak pár hónapos voltam. Az épület egy másik városban van és akkor ortopédiára mentünk. Akkor viszont honnan tudom az épület és a babakocsi színét????? :))))))
2010. márc. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Az első csak képszerű: ülök a földön, és fölöttem egy nagy barna, ovális asztal, körülötte bordó székek. A szüleim szerint ilyen volt az egyik szoba berendezése 10 hónapos koromig. Konkrét történésekre akkortól emlékszem, amikor az anyukám egy terhesklubba járt velem (az öcsémet várta akkor), ahol én az egyik teremben a többi babával játszottam (nyilván felügyelettel), a felnőttek meg a szomszédos szobában voltak. Az öcsémmel másfél év van köztünk, tehát itt is elég kicsi lehettem. Bölcsibe nem jártam, az óvodára kezdetektől majdnem napi szinten emlékszem.
2010. márc. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

2 éves koromban történt mindkettő.

Az első az, hogy apám úgy megvert (azt hiszem a távirányító miatt), hogy meglátszódott a tenyér lenyomata a lábamon.

A másik: kidobtam mamám cicáját az erkélyről :(( Szerencsére túlélte és azóta nagy állatbarát vagyok!

2010. márc. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két éves koromból van hogy dédi minden nap nápolyival várt és azon a napon már nem várt:(:(
2010. márc. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
74%
amikor megszülettem azóta mindenre emlékszem=D
2010. márc. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
36%
Egy punci a nyakam körül.
2010. márc. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom már pontosan,de kis koromból semmire nem emléxek.
2010. márc. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Kb.: 3 éves lehettem. Álltam az udvarunkon egy homokkupac tetején, néztem magam elé, rugdostam a homokot. (nagymamámék ott mentek el előttünk mikor mentek haza a munkából, őket vártam). Arra is emlékszem, hogy egy kékesszürke ruhában voltam, szívószállal a kezemben.

A 2. az, hogy megkérdeztem az óvónénitől, hogy ő miért kap olyan sok szelet szalámit, én meg, miért keveset. :) (10 óraira)

2010. márc. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám és apukám fürdetett a kádban a fürdőszobában :D de ez nem nálunk volt, mondtam anyunak, hogy én erre emlékszem, de másmilyen volt a fürdő, mint a miénk... Anya elképedt, hogy hogy is emlékezhetek rá mikor 1 év körül voltam csak :). De egyébként az egy éves szülinapomról is vannak emlékeim (nagy banzáj volt :)) és az azt követő évekről egyre több :)
2010. márc. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!