Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy költözhetnék el a szüleim...

Hogy költözhetnék el a szüleimtől az engedélyük nélkül?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és már idegekkel nem bírom velük egy fedél alatt. 1 évig mamámnál laktam és egy fél éve visszajöttem hozzájuk, de azt is csak azért mert egy családgondozóhoz fordultak. Mit tudnék tenni, hogy visszamehessek mamámhoz?

#család #apa #anya #szülő #kölltözés
2016. jan. 2. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi miatt költöztél el a szüleidtől?
2016. jan. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha tenyleg olyan nagy a problema ,akkor keress fel te is egy csaladgondozot es kervenyezd ,hogy a mamad legyen a gyamod,de ehhez az o beleegyezese is kell ,illetve tenyleg olyan rossznak kell lennie a szuleiddel,hogy indokolt legyen a gyamsag.
2016. jan. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát ez hosszú történet ^^" röviden mondva egy kisebb veszekedés anya meg apa között, aztán meg köztem és anya között, miután átmentünk mamámhoz
2016. jan. 2. 23:13
 4/7 A kérdező kommentje:
hát már 1-2 barátom észrevette, hogy már nagyon kivagyok, meg ugye most mentem át gimibe és még az is stresszes
2016. jan. 2. 23:15
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ^^
2016. jan. 2. 23:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Fordulj családgondozóhoz, és tudom, nem ezt a választ keresed, de nemsokára 16 leszel és akkor már vállalhatsz munkát pl gyorsétteremben, ami nem annyira megterhelő - ha van ilyesmi a közeledben.

Akárhová költözöl, pénzre talán szükséged lehet, kivéve, ha dúskáltok a jólétben.

Lehet, Neked is jót tenne, ha más emberek között is lehetnél. :)

2016. jan. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudod, erre mondják. hogy "hallgattassék meg a másik fél is". Mamád nyilván engedékenyebb, már a koránál fogva is, míg a szüleidnek nyilván vannak elvárásaik veled szemben, ami neked esetleg nem tetszik, mert már felnőttnek érzed magad. Pedig de messze van az még.
2016. jan. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!